"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 161. Wściekły Ibrahim wysyła Kösem do Egiptu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Ibrahim postanowił ogłosić, że Osman jest jego synem. W związku z tym, sułtanka Turhan toczy otwartą wojnę z sułtanką Zarife. W 161. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan dowie się, że jego syn zaginą. Sprawdź, co wydarzy się w 161. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 161. w poniedziałek, 13.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Ibrahim (Tugay Mercan) przekazał władzę swojej matce, sułtance Kösem (Nurgül Yeşilçay), ale zaczyna mieć do niej coraz mniejsze zaufanie.

Kösem chce pozbyć się księcia Osmana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 161. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan dowiaduje się, że statek, którym do Egiptu płynął jego pierworodny syn Osman, został porwany przez korsarzy, a książę trafił do Wenecji. Postanawia odbić syna. Hodża od Dżinów (Ali Düşenkalkar) umacnia swoją rolę w państwie.

W rewanżu za pozbycie się Osmana sułtan postanawia wysłać swoją matkę do Egiptu.

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×