"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 162. Konflikt Ibrahima z sułtanką Turhan narasta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Ibrahim nie może znieść myśli, że jego matka wysłała sułtankę Zarife i księcia Osmana do Egiptu. W 162. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan będzie w konflikcie nie tylko z Kosem, ale i z sułtanką Turhan. Sprawdź, co wydarzy się w 162. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 162. we wtorek, 14.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Kösem (Nurgül Yeşilçay) doprowadziła do wysłania syna sułtanki Zarife (Gizem Kala), księcia Osmana do Egiptu. Sułtan Ibrahim (Tugay Mercan) dowiedział się o tym i postanowił zemścić się na matce.

Wściekły Ibrahim wysyła Kösem do Egiptu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 162. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" relacje sułtana Ibrahima z Turhan (Hande Doğandemir) stają się coraz bardziej napięte. Sułtan grozi, że odeśle ją do Starego Pałacu.

Łucznik wraz z poddanymi wspierającymi Kosem robi wszystko, żeby pozbyć się Hodży od Dżinów (Ali Düşenkalkar). Nadciąga kolejny przewrót. Łucznik dla własnego bezpieczeństwa musi opuścić Stambuł.

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elo (gość)

    Bardzo fajny serial lepszy od Elif

    14.08.2018 15:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×