"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 163. Sułtan wypędza Kösem z seraju! Turhan ma plan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Stan sułtana Ibrahima nie jest dobry. Władcy ma problemy psychiczne, nie trzyma nerwów na wodzy. Popadł w konflikt nie tylko z matką, ale i z sułtanką Turhan. Sprawdź, co wydarzy się w 163. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 163. w czwartek, 16.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Ibrahim (Tugay Mercan) dowiedział się, że to Kösem (Nurgül Yeşilçay) wysłała sułtankę Zarife (Gizem Kala) i księcia Osmana do Egiptu. Nie może opanować gniewu. Postanowił się zemścić.

Konflikt Ibrahima z sułtanką Turhan narasta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 163. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" omamiony przez Sivekar sułtan ofiarowuje swojej nałożnicy zawartość skarbca Damaszku. Łucznik zostaje schwytany. Sułtan nakazuje go stracić.

Wypędzona z seraju przez Ibrahima Kösem przenosi się do pałacyku we Floryi. Okazuje się, że Łucznik żyje! Dzięki Kösem to ktoś inny został powieszony. Sułtankę odwiedza Turhan (Hande Doğandemir), która składa jej propozycję rozejmu.

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×