"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 165. Atike nastawia Turhan przeciwko Kösem! Dojdzie do buntu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Ibrahim zaślubił swoją faworytę Humasah. Turhan spotkała się z sułtanką Kösem i zaproponowała jej układ. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 165. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 165. w poniedziałek, 20.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Ibrahim (Tugay Mercan) dowiedział się, że wysłani do Egiptu przez Kösem (Nurgül Yeşilçay) sułtanka Zarife (Gizem Kala) i książę Osman trafili w ręce chrześcijan i zmienili wiarę. Doszło też do jego zaślubin z Humasah.

Zaślubiny sułtana Ibrahima z Humasah [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 165. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Atike (Ece Çeşmioğlu) przekonuje Turhan (Hande Doğandemir), by dla dobra swojego syna i przyszłego następcy tronu i walczyła przeciwko Kosem. Tymczasem Kosem planuje bunt. Zamierza osadzić na tronie swojego wnuka i pozbyć się synowej.

Przerażony Ibrahim podejrzewa najgorsze. Ulemowie żądają zabicia sułtana i wygnania jego matki.

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×