"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 168. Śmierć Kösem w ostatnim odcinku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Ibrahim traci zmysły. To wykorzystuje sułtanka Kösem, która już wkrótce zostanie regentką Imperium Osmańskiego. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 166. i 167. odcinkach serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 168. w czwartek, 23.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtanka Kösem (Nurgül Yeşilçay) podjęła decyzję o straceniu swojego syna, sułtana Ibrahima (Tugay Mercan), który powoli tracił zmysły. Sama otrzymała tytuł wielkiej sułtanki matki.

Kösem regentką Imperium Osmańskiego. Chce pozbyć się Turhan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 168. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Łucznik i Husejn na rozkaz sułtanki Kösem postanawiają zabić wszystkich popleczników sułtanki Turhan (Hande Doğandemir) i zdetronizować sułtana Mehmeta. Zamiast niego na tronie zasiąść ma książę Sulejman.

Zwolennicy Turhan nie próżnują. W haremie dochodzi do walki. Kösem zostaje zabita, a kosztowności, które miała na sobie zagrabione.

Sułtanka Kösem - jedyna Wielka Sułtanka Matka. Jak umarła? [FRAGMENT KSIĄŻKI]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zet (gość)

    Bardzo dobr serial pokazujący patologie władzy i ludzi wokół niej skupionych.Nasze wspóczesne seriale historyczne nie dorównują mu w tym względzie.

    24.08.2018 14:33
  • Jw (gość)

    Zakończenia tureckich seriali są niesmaczne. Zakończenie tego serialu przypomina zakończenie serialu Królowa Bona lecz tamto jest bardziej delikatne.

    24.08.2018 08:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×