"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinki 166-167. Kösem regentką Imperium Osmańskiego. Chce pozbyć się Turhan! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Ibrahim traci zmysły. To wykorzystuje sułtanka Kösem, która już wkrótce zostanie regentką Imperium Osmańskiego. Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 166. i 167. odcinkach serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinki 166-167 we wtorek, 21.08. i środę, 22.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Ibrahim (Tugay Mercan) całkiem postradał zmysły. Sułtanka Atike (Ece Çeşmioğlu) wciąż przeciwstawia się Kösem (Nurgül Yeşilçay). Wygląda jednak na to, że seraj pozostaje bez władcy.

Atike nastawia Turhan przeciwko Kösem! Dojdzie do buntu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 166. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtanka Kosem zostaje regentką Imperium Osmańskiego z tytułem wielkiej sułtanki matki. Na tronie zasiada nieletni sułtan Mehmet. Ibrahim trafia do lochu i czeka na najgorsze. Sułtanka Kosem nie chce się zgodzić na stracenie swojego jedynego pozostałego przy życiu syna. Za pośrednictwem Łucznika i Husejna pozbywa się swoich wrogów.

W 167. odcinku w Imperium wrze, w każdej chwili może dojść do rozruchów i ataku na seraj. Kosem podejmuje ostateczną decyzję. Ibrahim zostaje stracony. Wciąż targają nią wyrzuty sumienia, wracają wspomnienia z młodości. Mijają lata. Jest rok 1651.Turhan próbuje usamodzielnić swojego syna i uniezależnić go od wpływowej babki. Kosem postanawia pozbyć się wnuka sułtana i jego matki.

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×