"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sezon 2. zamiast "Wiecznej miłości" w TVP1! Nowe odcinki od 2 lipca! [ZDJĘCIA]

Miała być "Wieczna miłość", a będzie 2. sezon serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV". Już od 2 lipca widzowie w Polsce będą mogli śledzić dalsze losy jednej z najpotężniejszych władczyń świata. Poznajcie szczegóły!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sezon 2. od poniedziałku, 2.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" powraca! TVP1 będzie pokazywać 2. sezon hitowej tureckiej produkcji od 2 lipca o godz. 16:05. Początkowo nieoficjalnie podawano, że w tym paśmie pojawi się "Wieczna miłość" (org. "Kara Sevda").

Burak Özçivit najpopularniejszym tureckim aktorem w Polsce? Zobacz, jak zmienia się do ról! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na nowe odcinki serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" polscy widzowie musieli czekać ponad rok. W kwietniu 2017 r. TVP wyemitowała ostatni odcinek pierwszej serii serialu o jednej z najpotężniejszych kobiet świata. Co się w nim wydarzyło?

Sułtan Murad IV (Metin Akdülger) zaginął po śmierci swojej siostry - sułtanki Gevheran (Aslı Tandoğan) oraz Ajsze (Leyla Feray) i swoich dzieci. Pod jego nieobecność sułtanka Kösem (Nurgül Yeşilçay) mianowała się regentką. Poddani, którzy mieli dość bezprawia i bezkrólewia nie oponowali. Pamiętali bowiem, jak wiele zrobiła dla Imperium w przeszłości.

Kösem ponownie na czele Imperium! Co z Muradem? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Tak to prawda to już było. Chyba w tvp wszyscy coś zażywają.

    03.08.2018 17:23
  • Miarka (gość)

    Jak komuś nie podoba się Wspaniałe stulecie nie musi oglądać.Moim skromnym zdaniem, serial jest bardzo dobry,i dobrze ,że wreszcie jest.

    18.07.2018 14:18
  • gosc (gość)

    te odcinki ,które puscili od lipca, już były emitowane ,albo ja czegoś nie rozumiem,bo według mnie, to co teraz leci, to powtórki i pewnie w tym samym momencie zostaną przerwane

    04.07.2018 08:36
  • Fan 1 (gość)

    Znając zagrywki jakie robią sobie z telewizji, to wątpię , czy dane nam będzie tym razem oglądnąć do końca opowieść o sułtance Kosem. Może się urwać w połowie tak jak to było w ubiegłym roku . Tego im nie zapomnę. Dlatego serial oglądnąłęm w interenecie i teraz już mnie to nie obchodzi. Teraz UWAGA Dla wszystkich fanów seriali o sułtanach . Jest piękny nowy serial o Mehmedzie II Zdobywcy . Jest też fajny serial 5 odcinkowy o Mehmedzie II Fatih ( starsza wersja ale oglądałem w internecie i gorąco polecam!!!

    02.07.2018 22:25
  • Halina Ojowska suchodolska (gość)

    Bardz się cieszę Lubię wszystkie seriale historyczne warto obejrzec nie tylko polskie Super

    01.07.2018 19:36
  • Mira (gość)

    Cudowna wiadomość nareszcie uwielbiam tureckie seriale a nie nasze badziewie takie jak klan nawet te aktorzyny polskie to dziadostwo

    30.06.2018 17:26
  • tru (gość)

    A ja się tym cieszę. Serial fajny i co tu dużo mówić teraz w II połowie Sezonu II zacznie się tam dziać. Oglądałem w necie w telewizji też chętnie obejrzę

    28.06.2018 11:06
  • Fanka (gość)

    Niezbyt ciekawa wiadomość.Mamy dość historii Turcji po Wspaniałym Stuleciu.Czekamy na inne seriale z ciekawą fabułą i zachwycającymi aktorami,których najwyższy czas poznać.

    28.06.2018 03:39
  • Kinia (gość)

    Wreszcie !!!

    27.06.2018 13:45
  • YS (gość)

    Za Zranioną miłością jestem jak najbardziej. Drugi sezon tak samo interesujący. No i historia już nam znacznie bliższa niż Sułtanki Kosem i Murada .

    26.06.2018 22:26
  • Super (gość)

    Czekam już z niecierpliwością. A po skończeniu Sułtanki Kösem mogliby wyemitować 2 sezon zranionej miłości

    26.06.2018 19:50
  • Farela (gość)

    No w końcu! Czekaliśmy zdecydowanie za długo. Tęskniłam za tym serialem <3

    26.06.2018 19:49
  • Niezadowolona (gość)

    Chyba gorszego serialu nie mogli wybrać, ciekawa jestem kto decyduje. Wspaniałe stulecie jeszcze było w porządku ale następnie to już 😢😢😢

    26.06.2018 19:34
  • W końcu (gość)

    Nie mogłam się doczekać szkoda, że nie skończyłam oglądać 1 sezonu, ponieważ nie było możliwości

    26.06.2018 17:19
  • Julia (gość)

    Dajcie Zranioną miłość, drugi sezon. Piękny serial. Tylko z tobą się kończy, to na miejsce tego serialu by mógł być nadawany.

    26.06.2018 13:57
  • Julia (gość)

    Dajcie Zranioną miłość, drugi sezon. Piękny serial. Tylko z tobą się kończy, to na miejsce tego serialu by mógł być nadawany.

    26.06.2018 13:57
  • Tomek (gość)

    Mam nadzieje że 'Wiecza miłosc'' i tak sie pojawi - Czekam niecierplwe na ten serial .

    26.06.2018 13:31
  • FiFi (gość)

    Wspaniała wiadomość! Niecierpliwie czekam na 2 lipca! <3

    26.06.2018 12:35
  • I dobrze (gość)

    Tylko, że każdy obejrzał to już w internecie :/ Mogliby wziąć Kalbimin Sultanı ☘

    26.06.2018 11:05
  • Zła (gość)

    Chciałam wieczną milosc! A nie jakieś głupoty, które plasowały się w rankingach na ostatnich miejscach!

    26.06.2018 10:49
NowszeStarsze