"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 19. Sułtan wypędza Safiye! Sułtanka szantażuje Kösem [ZDJĘCIA]

Sultan Ahmed ma się już dobrze, dlatego postanawia podjąć ważne decyzje. Sprawdź, co wydarzy się w 19. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 19. W PONIEDZIAŁEK, 23.05.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Kösem (Beren Saat) staje się jedną z najbardziej szanowanych kobiet w pałacu Topkapi. Ahmed (Ekin Koç) wrócił do zdrowia dzięki niej i teraz może znowu zarządzać sułtanatem. Dowaiduje się też o tym, co podczas jego choroby robiła sułtanka Safiye (Hülya Avşar).

W 19. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" wciąż cały harem fetuje Kösem za to, jak powstrzymała zbuntowany tłum. Służąca sułtanki Safiye, Cennet (Esra Dermancıoğlu) dowiaduje się, że w Stambule jest ojciec Kösem. Ahmed podejmuje decyzją dotyczącą dalszej obecności Safiye w Topkapi. Każe sułtance wyjechać do starego pałacu. Słysząc to, Safiye wzywa do siebie Kösem.

- Cennet mówiła, że chcesz mnie widzieć - zaczyna Kösem.
- Wejdź, Mahpeyker...
- Teraz moje imię to Kösem.
- A więc wybrałaś to imię. Dobrze, Kösem... Handan i Dervish nastawili mojego wnuka przeciwko mnie i postanowił mnie wygać. Nie chce mnie słuchać, ale jest ktoś, kogo posłucha zawsze - mówi znacząco sułtanka.
- Co mogę zrobić? - pyta Kösem.
- Sprowadziła cię tu, wzięłam pod swoje skrzydła. Zapewniłam wszystko, co potrzeba do wygodnego życia, prawda?
- Zgadza się.
- Traktowaliśmy cię w szczególny sposób. Kochaliśmy i szanowaliśmy. Mam nadzieję, ze ty także mnie szanujesz... Teraz przyszeł czas, abyś udowodniła swoją lojalność i miłość do mnie. Porozmawiasz z naszym Hunkarem, użyjesz wszystkich kobiecych atutów, jakie posiadasz i sprawisz, że odwoła decyzję o moim wygnaniu. Rozumiesz?
- Tak, rozumiem. Ale... Jest coś czego ty nie rozumiesz. Ja myślę tak jak nasz Hunkar. Twój czas nadszedł.Twoje miejsce jest w Pałacu Łez - odpowiada Kösem.

Ahmed spotyka się później z ukochaną w pokoju pełnym kosztowności. Wręcza jej naszyjnik z tulipanem. - To symbol naszej rodziny i tylko jej członkowie mogą go nosić... teraz także ty możesz - mówi zakładając błyskotkę na szyję Kösem.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". SAFIYE UDAJE CHORĄ! CHCE, ŻEBY MUSTAFA ZASIADŁ NA TRONIE [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". KIM JEST BEREN SAAT - NOWA ANASTAZJA I GWIAZDA "GRZECHU FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×