"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 30. Ahmed przekazuje Kösem koronę sułtanki Hürrem! [ZDJĘCIA]

Spodziewająca się dziecka sułtana Kösem staje się coraz ważniejsza dla imperium. Ona sama ma też wiele kart do rozdania. Sprawdź, co wydarzy się w 30. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 30. W PIĄTEK, 10.06.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Kösem (Beren Saat) zyskuje coraz większą przewagę nad wszystkimi innymi mieszkańcami pałacu Topkapi. Fakt, iż nareszcie spodziewa się dziecka sułtana Ahmeda (Ekin Koç) tylko podwyższa ją w hierarchii.

W 30. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" Kösem udaje się do sułtanki Safiye (Hülya Avşar) i zdradza, że zna sekret jej córki. - Pamiętasz, jak obiecałam, że doprowadzę do twojego końca i zabiorę wszystko, co posiadasz? Teraz przyszedł czas spełnienia obietnicy - wskazuje Kösem. Safiye nie wierzy, że Kösem może wiedzieć coś, co doprowadiz od jej zguby. Wtedy Kösem pokazuje jej list, w który sułtanak Fahriye (Gülcan Arslan) przyznaje się do zarażenia Ahmeda i Mustafy (Alihan Türkdemir) czarną ospą. Teraz Safiye wie, że nie ma nic na obronę córki.

Haci (Hakan Şahin) informuje Kösem, że Ahmed chce się z nią widzieć. Ta prosi jednak, aby powiedział mu, że jest chora. Tak też robi, a sułtan pyta co to za choroba. - Powiedziała, że jej serce krwawi - stwierdza Haci, a Ahmed udaje się do pokoju Kösem. Wchodzi i pyta, co się dzieje. - Ty jesteś moim sercem, a jeśli cię nie ma, to jak mam żyć? Teraz mam też drugie serce.... Będziemy mieli dziecko - wyznaje Kösem. Rano sułtanka Safiye oznajmia, że odchodzi z pałacu. Sułtan jest zaskoczony, ale pozwala jej na to. W czasie jazdy Cenner (Esra Dermancıoğlu) podaje jej list, który rzekomo miała oddać jej Kösem. Okazuje się, że to pusta kartka! - To kara za krzywdę jaką mi wyrządziłaś! Myślisz, że nie wiem, że to ty kazałać mnie oszpecić? Teraz za to zapłacisz! - mówi Cennet, po czym wychodzi z karocy. Na koniec oznajmia Safiye, że od teraz będzie służyć sułtance Kösem.

W pałacu Ahmed mówi Kösem, że od teraz komnata jego matki nalezy do niej. Odsłania też koronę. - Należała do sułtanki Hürrem. Teraz jest twoja. Powinnaś ją nosić - zaznacza sułtan. Pyta też, czy wie, dlaczego Safiye opuściła pałac. - Wyjechała, żebym milczała i nie wyjawiła ci jej sekretu. Ale ja nie mogę tego zrobić. Za chorobą twoją i Mustafy stała... Fahriye - wyznaje Kösem.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ZNIKA Z ANTENY TVP1! POWRACA "WSPANIAŁE STULECIE"! [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". KOSEM NARESZCIE W CIĄŻY! CO NA TO SUŁTAN? [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
 • wax (gość)

  a gdzie film??????????????? pisac kazdy morze i gucio jest

  26.09.2016 18:08
 • milosniczka seriali (gość)

  gdzie mozna obejrzec serial sultanka Kosem od 30 odcinka 34.Sa to odcink,i ktore przegapilam, w zwiazku ze nieprzemyslanymi zmianami.

  23.06.2016 22:16
 • hanuskka (gość)

  Czy ktoś powiedział, że p . Kurski ma problemy z głową. Było powiedziane, że nowe odcinki mają być po wakacjach. Myślą że TV1 przesto zwiększy oglądalność wiadomości to się myli.

  22.06.2016 19:16
 • Tika (gość)

  Coś przegapilam?

  20.06.2016 21:51
 • Tika (gość)

  Ktoś chyba sobie kpiny urządza. Puszczano Kosem. Potem przerwano i zaczęto puszczać 'stare ' Wspanale..... A teraz nagle patrzę A już są dalsze odcinki Kosem. Co to ma być? To kiedy było te parę odcinków których nie widziałam? !

  20.06.2016 21:50
 • Wkurwiona (gość)

  Oddajcie Kosem. Niby szychy a co do czego na teorii a nie praktyce się znają. Idioci jak nic!

  17.06.2016 15:52
 • ultraviolence (gość)

  jak można przerwać pierwszy sezon, debilizm nie zna granic o ile już to po zakonczeniu sezonu mogli puszczać drugi od września a nie w polowie i jeszcze puszczacie zamiast tego wspaniałe stulecie,które każdy już oglądał porażka , a takie rzeczy tylko w Polsce. Do września to ja zapomne o tym serialu i możecie mnie pocałować w d.... ;-)

  14.06.2016 22:00
 • zielonaherbata (gość)

  oddajcie mam serial o Kossem nie mam zamiaru czekać do września a wspaniałe stulecie wsadzcie sobie w d....

  14.06.2016 19:26
 • basia (gość)

  To zwykłe lekceważenie odbiorców jak można było puścić od nowa serial Wspaniałe stulecie a serial Kossem odstawić do września . To jakieś chamstwo i kpina z ludzi. Nie znoszę takiego traktowania widzów to paskudne nieliczenie się z widzami , ale to chyba tylko p. Kurski jest zdolny do takiego lekceważenia widzów,

  13.06.2016 21:01
 • zniesmaczona (gość)

  weście dupe za kroki i nazat oddajcie Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem prosze

  13.06.2016 19:46
 • Doktor (gość)

  Czy w TVP1 mają tam jakiegoś dyrektora albo nadzorcę, bo to co dzisiaj widzę na ekranie TVP1 to jakiś kogiel-mogiel - poplątanie z pomieszaniem. Zamiast dalszych odcinków Sułtanki Kosem widzę środek serialu co się już dawno skończył. Niech sobie to puszczą na TV-Historia !

  13.06.2016 18:56
 • dandys1 (gość)

  dzisiaj na pasku 1 -go programu została podana informacja,że dalsze odcinki seriali będą emitowane we wrześniu,chciałabym wiedzieć dlaczego my musimy opłacać abonament a w zamian dostajemy powtórki seriali,które kilka miesięcy temu się zakończyły ,stanowczo protestuję przeciwko takiemu stawianiu sprawy przez TVP,przecież te seriale już obejrzała połowa Europy,a nas się po prostu lekceważy,tylko płać bez żadnych praw.Nawet nie włączę telewizora i płacić też nie zamierzam,nawet jak zostanie nasłany komornik.

  13.06.2016 18:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×