"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 6. Anastazja w niebezpieczeństwie! Reyhan aga chce ją zabić! [ZDJĘCIA]

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" o nowej porze! Od środy, 4 maja serial będzie można oglądać później niż do tej pory. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 6. W ŚRODĘ, 4.05.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Mały książę Mustafa ma zostać zabity. Anastazja (Anastasia Tsilimpiou) jest wściekła na sułtana Ahmeta (Ekin Koç) i nazywa go barbarzyńcą, który chciał zabić małe dziecko.

W 6. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" pod wpływem Anastazji, sułtan tuż przed egzekucją postanawia ocalić życie księciu Mustafie. W ostatniej chwili wbiega do komnaty, w której kat zakłada pętlę na szyję chłopca. Ahmet zrywa linę i bierze Mustafę w ramiona. Książę uratowany!

Tymczasem, podburzeni przez sułtankę Safiye (Hülya Avşar) janczarzy atakują seraj. Pałacowy medyk odkrywa, że poprzedni sułtan został otruty, lecz zanim zdąży powiadomić o tym Ahmeta, zostaje zabity przez Reyhana agę (Hakan Şahin). Przypadkiem, świadkiem zabójstwa jest Anastazja, która zostaje schwytana. Próbuje uciec, ale Reyhan aga łapie ją i bije do nieprzytomności. Mężczyzna postanawia ją zabić! Pakuje Anastazję do worka i wrzuca do Bosforu!

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". ZMIANA PORY EMISJI! KIEDY MOŻNA OGLĄDAĆ KONTYNUACJĘ "WSPANIAŁEGO STULECIA"? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • makry (gość)

    Wspölczesna Tursja to odbicie zgnilego USA. Seriale historyczne to "odskok" od calego brudu i psychopatii dzisiejszego swiata.....

    30.09.2016 22:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×