"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" odcinek 80. Akile rodzi bliźnięta. Osman zabije wszystkich swoich braci? [ZDJĘCIA]

Czy sułtan Osman uwierzy, że to Kösem, która go wychowała i kochała jak własnego syna, doprowadziła do śmierci małego księcia Omera? Co zrobi, aby ratować swój sułtanat? Sprawdź, co wydarzy się w 80. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 80. W CZWARTEK, 22.09.2016 O GODZ. 18:35 W TVP1!

Syn sułtana Osmana (Taner Ölmez) został zabity, a podejrzenie padło na Kösem (Beren Saat). Nikt nie wie, że do wypadku doszło za sprawą Dilruby (Öykü Karayel) i Davuda paszy (Mustafa Üstündağ). Osman postanawia spotkać się z przybraną matką.

W 80. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" sułtan rozmawia z Kösem. - Skoro tak bardzo mnie nie nawidzisz, zabij mnie teraz. Po co tracić czas? - pyta Kösem. - Wiedz jedno. Mimo, że zabiłeś moje dziecko, ani przez chwilę nie pomyślałam, aby cię skrzywdzić - dodaje. Sułtan zarzuca jej jednak, że otoczyła się ludźmi, którzy chcą go zdetronizować. Faktycznie, janczarzy sprzeciwiają się wygnaniu Kösem ze Stambułu i stoją za nią murem.

Tymczasem, prawowita małżonka sułtana Osmana - Akile (Bahar Selvi), rodzi bliźnięta. - Wczoraj straciłem syna. Dzisiaj Pan daje mi dwoje dzieci - wskazuje Osman. - Mam nadzieję, że nasze dzieci pozwolą załagodzić ból po stracie małego księcia - mówi Akile. Wszystkiemu przysłuchuje się matka zabitego Omera, Meleksima (Beste Kökdemir). Nauczyciel sułtana doradza mu natomiast, aby zgładził wszystkich swoich braci. Osman kategorycznie odmawia. - Jeśli kiedykolwiek wspomnisz o tym jeszcze raz, każę skrócić cię o głowę! - zapewnia sułtan. - Już nigdy nie zabiję żadnego ze swoich braci! - dodaje. Następnie, spotyka się z Akile i Meleksimą, aby opowiedzieć im, jakie ma plany. - Wyruszam do Uskudaru, aby zebrac armię. Dołączą do mnie wszyscy książęta, a następnie wy popłyniecie statkiem do Bursy i dalej wyruszymy już razem - zapowiada. Sułtanki zastanawiają się, dlaczego mają uciekać, ale mają nadzieję, że sułtan wie najlepiej, co czynić. - Na początku będziemy musieli sprostać problemom, ale nasza przyszłość rysuje się w jasnych barwach - zapewnia Osman.

Kösem i janczarzy dowiadują się o wszystkim. Sułtanka wie, że Osman popełnia błąd.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". SYN SUŁTANA - KSIĄŻĘ OMER UMIERA! KTO Z ATYM STOI? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" - ILE ODCINKÓW MA TURECKI SERIAL? KIEDY KONIEC?

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • olo (gość)

    pqrs: z tym to do pani tłumaczki, Anna M nie odróżnia Kozaków od Kazachów;)))))

    22.09.2016 23:56
  • pqrs (gość)

    A ile razy jeszcze usłyszę, że Rzeczpospolita winna jest najazdom KAZACHÓW na Turcję?

    22.09.2016 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×