"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Streszczenia odcinków serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdźcie, co czeka bohaterów tureckiego serialu, który można oglądać w TVP1.

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" - streszczenia odcinków

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" streszczenia odcinków na najbliższe dwa tygodnie znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem".

CZYTAJ TAKŻE:
"WSPANIAŁE STULECIE: KOSEM" W KWIETNIU W TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 1. PRAPRAWNUK SULEJMANA NOWYM SUŁTANEM! KIM JEST AHMED i? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" to historia pięknej Greczynki o imieniu Anastazja, która w wieku 15 lat została sprzedana do haremu sułtana Ahmeda I. W krótkim czasie została ulubioną nałożnicą, a potem żoną władcy, znaną pod imieniem Kösem. Wywarła ogromny wpływ na politykę państwa osmańskiego. Dwa razy została regentką: najpierw rządziła w imieniu syna, później wnuka. Była wybitną postacią podczas sułtanatu kobiet.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" od poniedziałku do piątku o godz. 15:50 w TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miecio (gość)

    Bardzo mi się podobają te seriale , bo te krajowe to żenada.

    26.09.2016 12:20
  • helna (gość)

    ewspanialy film z ciekawoscia go ogladam

    02.09.2016 19:36
  • Tathe (gość)

    Według mnie jeszt to fajny film. ALE PODOBNO TWÓRCY GO WYMYŚLILI. NIE JEST TO PRAWDZIWA HISTORIA

    01.09.2016 19:35
  • Ewela (gość)

    A Ja kocham Hurtem i Sulejmana szkoda ze sytuacja w Turcji jest jaka jest a tak marzyłam żeby zobaczyć ten piękny meczet ach

    30.08.2016 22:02
  • maria (gość)

    Wspaniałe stulecie nie lubie a wspaniałe stukecie sułtanka kosem jest najlepsza chce żeby miała większą oglądslność to włanczam w domu wszystkie telewizory

    22.08.2016 21:26
  • super gosc (gość)

    ja sie zgadzam z karolina

    18.08.2016 08:32
  • karolina (gość)

    wspaniale stulecie kosem to po prostu skurwiona wersja tego pierwszego menelostwa

    18.08.2016 08:30
  • jh (gość)

    Wy świnie i menele

    14.08.2016 11:09
  • waws (gość)

    Ty ,,ja'' ty głupku i kanalio:'(

    14.08.2016 10:57
  • gvsbxbj (gość)

    Ty gościu co ty za kłamstwa wypisujesz kösem jest najlepsza:-)

    14.08.2016 10:54
  • wasw (gość)

    Hurem była fajna lecz kösem jest najlepsza:-)

    14.08.2016 10:51
  • htxbx (gość)

    Wspaniłe stulecie sułtnka kösem jest najlepsze

    14.08.2016 10:26
  • htxbx (gość)

    Wspaniłe stulecie sułtnka kösem jest najlepsze

    14.08.2016 10:26
  • Nikola Czupryńska (gość)

    Kocham ten serial jest lepszy niż zwykłe wspaniałe stulecie .Wspaniałe stulecie Kosem jest lepsze niż zwykłe

    31.07.2016 18:52
  • ja (gość)

    a czym to się zachwycać, mordowanie własnych dzieci oraz brak poszanowania życia to takie piękne?

    22.07.2016 12:42
  • gość (gość)

    Mustafa jest z kosmosu dlatego czas go nie zmienia ;) Wolałam jednak sułtanką Hurrem, była bardziej kolorową postacią w serialu niż sultanka Kosem. W sumie wszystko dalej jest podobne do wyemitowanego pierwszego serialu Wspaniałego stulecia.

    21.07.2016 09:57
  • fanka serialu (gość)

    Minęło już kilka lat jak Ahmet został sultanem. Jest również ojcem dwóch synów. Ale co z księciem Mustafa ciągle wygląda na 5cio łatka a ma zapewne lat 14 bo jest tylko 2 lata młodszy od sułtana. Bardzo polubilam Derwisza pasze a sultanka Kosem jest jak Hurrem albo i lepsza od niej.Serial bardzo ciekawy.Szkoda ze trwa tylko 45 mim.

    30.06.2016 10:11
  • Eva (gość)

    Wspanialy serial.Co dziennie z wieka uwago i niecierpliwoscia oczekuje na nastepny odcinek. ,Kösem jest wspaniala piekna i spryta nie kazda kobiete stac na taka walke o przetrwanie

    25.06.2016 14:43
  • Oliwia (gość)

    W poprzednim "Wspaniałym Stuleciu" wkurzały mnie przedłużane sceny. Tutaj wszystko dzieje się szybciej. Nie zgodzę się z niektórymi, gdyż Beren Saat wcale nie jest "starą babą", a Anastasia Tsilimpiou przecież nie mogła wiecznie grać Kosem, ponieważ nasza bohaterka nie może być wiecznie młoda... Serial cudowny. Przemija tak szybko, że ma się wrażenie, że trwa 15 minut, a nie 45!

    20.06.2016 16:59
  • zdziwiony (gość)

    a niby czemu TVP zamiast odc. 31 sultanki Kosem daje odc.104/104 poprzedniego serialu? 13.06.2016

    13.06.2016 13:00
NowszeStarsze