"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Streszczenia odcinków serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdźcie, co czeka bohaterów tureckiego serialu, który można oglądać w TVP1.

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" - streszczenia odcinków

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" streszczenia odcinków na najbliższe dwa tygodnie znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem".

CZYTAJ TAKŻE:
"WSPANIAŁE STULECIE: KOSEM" W KWIETNIU W TVP1! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 1. PRAPRAWNUK SULEJMANA NOWYM SUŁTANEM! KIM JEST AHMED i? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" to historia pięknej Greczynki o imieniu Anastazja, która w wieku 15 lat została sprzedana do haremu sułtana Ahmeda I. W krótkim czasie została ulubioną nałożnicą, a potem żoną władcy, znaną pod imieniem Kösem. Wywarła ogromny wpływ na politykę państwa osmańskiego. Dwa razy została regentką: najpierw rządziła w imieniu syna, później wnuka. Była wybitną postacią podczas sułtanatu kobiet.

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" od poniedziałku do piątku o godz. 15:50 w TVP1

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ja (gość)

    Serial jest po prostu świetny :) Polecam każdemu :D

    13.06.2016 09:22
  • aj (gość)

    Świetny serial... Te suknie, korony i klimat... po prostu niesamowite :)

    13.06.2016 09:19
  • kocur721 (gość)

    kocham ten film

    10.06.2016 14:15
  • anna (gość)

    Hurem uwielbiałam, tak trudno o niej zapomnieć.

    03.06.2016 12:32
  • aniela (gość)

    z 26 odcinkiem zaczęłam ogladać serial ze wzgledu na Anastazję - aktorkę która gra w serialu "Grzech Fatmagul" o godz14 w progr.1. Wspaniały współczesny serial - bardzo wciągający.

    03.06.2016 12:31
  • gość (gość)

    Niestety nie dorównuje poprzedniemu serialowi.Sułtan Sulejman był boski,Hurrem /pierwsza cudowna/,tą drugą Hurrem z czasem też pokochałam,ponieważ była taka zwyczajna przekonała mnie,że czas robi swoje i nieubłaganie szybko płynie.Jestem tak zakochana w tym serialu/poprzednim oczywiście/,że oglądam go od nowa-powiecie,że to chore,no cóż,może i tak ale cóż począć?-oglądam i tyle.Pozdrawiam wszystkich fanów.Delektuję się urodą bohaterów,wspaniałą muzyką.biżuterią,strojami i wszystkim.

    02.06.2016 09:34
  • gość (gość)

    Niestety nie dorównuje poprzedniemu "wspaniałemu stuleciu".Sulejman był boski Hirrem

    Niestety nie dorównuje poprzedniemu serialowi.Sułtan Sulejman był boski,Hurrem /pierwsza cudowna/,tą drugą Hurrem z czasem też pokochałam,ponieważ była taka zwyczajna przekonała mnie,że czas robi swoje i nieubłaganie szybko płynie.Jestem tak zakochana w tym serialu/poprzednim oczywiście/,że oglądam go od nowa-powiecie,że to chore,no cóż,może i tak ale cóż począć?-oglądam i tyle.Pozdrawiam wszystkich fanów.Delektuję się urodą bohaterów,wspaniałą muzyką.biżuterią,strojami i wszystkim.

    02.06.2016 09:31
  • Egil (gość)

    Wymiana aktorki sprawiła, ze mamy stara babe zamiast nastolatki. Idiotyzm

    31.05.2016 06:17
  • lysy (gość)

    Hurrem tak jak Kosem, były najbardziej wpływowymi sułtankami w imperium Osmańskim... Obydwie są super...

    27.05.2016 20:58
  • fanka serialu (gość)

    Jak na 13 czy 14 latka to zarost na twarzy sułtana jest zachwycający. Wymiana aktorki (Anastazji) rozswietlila palac sułtana. Stal się bardziej kolorowy i przyjazny. Ale ksiaze Mustafa 2 lata młodszy od sułtana Ahmeda wciąż wygląda na jego syna.

    21.05.2016 11:49
  • patcia (gość)

    Ładny sutan i piękne dziewczyny z haremu ahh ☺😍😘😜🙋😎

    19.05.2016 15:50
  • elcia (gość)

    Oglądam, owszem. Jednak większe wrażenie zrobiła na mnie pierwsza część z sułtanką Hurrem i sułtanem Sulejmanem. Obecna część to powtarzanie scen z pierwszej serii. Ta sama fabuła. Nawet aktorzy z pierwszej części bardziej podobali mi się.NP. Hurrem, Mustafa, Bali Bej, Czihandir, Hatice - cudowni, wspaniali. A tu Anastazja...hmm taka ładna inaczej ( te jej grymasy twarzy). Ale ogólnie ogląda się przyjemnie jednak nie to co Wspaniałe Stulecie cz. pierwsza - to było to coś co mnie codziennie przyciągało na 45 min. przed telewizor.

    17.05.2016 20:17
  • Łucja (gość)

    Wciągający ten film