"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". W którym odcinku pojawi się Beren Saat jako Anastazja? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" glówną bohaterkę - Anastazję/sułtankę Kösem, grają dwie aktorki. Kiedy Beren Saat zastąpi Anastasię Tsilimpiou?

Multimedia

W serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" główną bohaterką jest Anastazja - 15-letnia Greczynka, która trafia do haremu sułtana Ahmeda (Ekin Koç) jako prezent od babki władcy - sułtanki Safiye (Hülya Avşar). Dziewczyna od początku wyróżnia się spośród nałożnic sułtana - jest buntowniczką - kilka razy próbuje uciec z pałacu Topkapi. W końcu jednak zakochuje się w Ahmedzie.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". KIM JEST BEREN SAAT - NOWA ANASTAZJA I GWIAZDA "GRZECHU FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". AHMED WRACA DO ZDROWIA! ANASTAZJA ZOSTAJE OKRZYKNIĘTA KOSEM! [ZDJĘCIA]

Anastazja bierze ślub z Ahmedem i przechodzi na islam. Jej imię zostaje zmienione na Mahpeyker, a ona sama wybiera imię Kösem. Z czasem staje się ona prawdziwą "valide" - matką sułtanów - władzę w imperium przejęło dwóch z trzech jej synów. Oznacza to, że jest nie tylko najpotężniejszą kobietą w haremie i pałacu, ale i w całym imperium osmańskim. Kösem rządziła bowiem jako regentka: najpierw w imieniu syna, a później wnuka.

W tytułową bohaterkę wcielają się dwie aktorki: Anastasia Tsilimpiou i Beren Saat. Producenci serialu chcieli, aby z biegiem lat żona sułtana Ahmeda zmieniła się. W praktyce jednak, nową aktorkę zobaczymy z dnia na dzień - Beren Saat wcieli się jeszcze w Anastazję, która spróbuje opanować wzburzony tłum atakujący seraj. Wydarzy się to już w odcinku 17. (emisja w czwartek, 19 maja), czyli w 7. odcinku wersji puszczanej w tureckiej telewizji. Aktorka miała pojawić się dopiero w 10. odcinku, ale słabe wyniki oglądalności sprawiły, że postanowiono przyspieszyć jej wkroczenie do serialu. Beren Saat jest bowiem jedną z największych tureckich gwiazd.

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
 • Gosia Samosia (gość)

  Pierwsza była ładniejsza😊

  08.03.2021 22:26
 • Madej (gość)

  Ta pierwsza młoda aktorka była beznadziejna- ten infantylny typ urody i tępy wyraz twarzy. Nowa Kosem jest piękna i nie jest "cielakowata" jak jej poprzedniczka. Ma charakter i szlachetny typ urody. I nie jest to tylko moje zdanie :)

  21.07.2016 16:58
 • kolo (gość)

  piękna kobieta a zazdrośnice nie znają się na urodzie kobiet

  01.07.2016 01:16
 • gosia (gość)

  serial beznadziejny zarówno fabuła jaki gra aktorów poprzedni był super

  23.06.2016 13:41
 • Paula (gość)

  Beren Saat ma tak samo głupi i pusty typ urody jak Natalia Siwiec, po prostu drażni mnie niesamowicie, nie mogę na nią patrzeć. Zawsze kibicowałam Anastazji, teraz wspieram Safiye, żeby ją wykopała, dlatego, że nie utożsamiam tej brzyduli Beren z rolą Anastazji. Mogli chociażby do roli Anastazji dać tą, co grała Norę we "Wspaniałym Stuleciu" albo Cansu Dere, albo chociaż Berguzar Korel (ta ostatnia by nawet pasowała). A nie takie coś. Nie wiem, jak Beren z tą gębą zrobiła jakąkolwiek karierę, bo o takim pustym typie urody głupiej lali to pod każdym blokiem się dziewczyny znajdzie. jej twarz nie jest charakterystyczna i gonie w tłumie, takich twarzy to są tysiące jakby miłej i głupiej pani z marketu. Żeby jeszcze umiała grać, a tu talentu aktorskiego też zero. :/

  11.06.2016 08:41
 • bożka (gość)

  Pierwsza była lepsza na stoprocent

  20.05.2016 22:36
 • Kropka (gość)

  Teraz mogę oglądać ten serial! Ta wymoczona brzydula obrzydziła mi go totalnie!

  19.05.2016 23:38
 • Ana (gość)

  Dziwne, słaba oglądalność? Ta pierwsza aktorka była lepsza. Szkoda. Ciekawie grała i piękna była.

  19.05.2016 19:08
 • ja (gość)

  prva bola lepsia

  19.05.2016 07:09
 • kochamseriale (gość)

  A co mi tam. Uwielbiam Grę o Tron, Downtown Abbey i Wspaniałe Stulecie. W temacie kostiumów Wspaniałe Stulecie Wygrywa!

  18.05.2016 12:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×