"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Zmiana pory emisji! Kiedy można oglądać kontynuację "Wspaniałego stulecia"?

Telewizja Polska zmienia porę emisji serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". O nowej porze będzie można go oglądać już po Majówce, czyli od środy, 4 maja. Poznaj szczegóły!

Multimedia

Serial kostiumowy "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" można oglądać w TVP1 od 25 kwietnia 2016 r. Ta turecka produkcja to spin-off hitu "Wspaniałe stulecie", opowieść o życiu Kösem, która została sprzedana w wieku 15 lat do haremu sułtana Ahmeda I. W krótkim czasie została ulubioną nałożnicą, a potem żoną władcy i wywierała ogromny wpływ na politykę państwa osmańskiego. W serialu pojawiają się m.in. Saat Beren, Tsilimpiou Anastasia, Avar Hülya, Ko Ekin i Özen Tülin.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" ODCINEK 1. PRAPRAWNUK SULEJMANA NOWYM SUŁTANEM! KIM JEST AHMED i? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Od środy, 4 maja 2016 r. serial będzie emitowany ponad 2,5 godziny później, a więc o godz. 18:30. Zajmie on miejsce programu "Świat się kręci", który zostaje przeniesiony w miejsce tureckiej telenoweli na godz. 15:50. Wobec tego, porę emisji zmieni również "Przepis dnia" - z 19:15 na 17:50. Cykl kulinarny, który dotąd emitowano tuż przed "Wiadomościami", będzie nadawany teraz przed telenowelą "Klan".

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, zmiany w ramówce TVP1 mają wzmocnić pasmo przed "Wiadomościami" i zatrzymać widzów serialu, a przez to zwiększyć oglądalność głównego wydania serwisu informacyjnego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ahmet (gość)

    Ale oni sie kochaja

    09.01.2020 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×