"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" znika z anteny TVP1! Powraca "Wspaniałe stulecie" - dwa razy dziennie! [ZDJĘCIA]

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" znika z anteny TVP1 na czas wakacji. Od 13 czerwca będziemy mogli oglądać zamiast tego "Wspaniałe stulecie" i to aż dwa razy dziennie!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE" ODCINEK 104. W PONIEDZIAŁEK, 13.06.2016 O GODZ. 15:50 W TVP1!

"Wspaniałe stulecie" to serial, który podbił serca polskich widzów. Można go było oglądać od 6 października 2014 r. do 12 kwietnia 2016 r. Poruszająca i zachwycająca jednocześnie historia Sulejmana Wspaniałego (Halit Ergenç) teraz wraca do TVP1!

Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania najdłużej panującego sułtana osmańskiego - Sulejmana Wspaniałego. Jednym z głównych wątków jest jego miłość do Roksolany, która później przybiera imię Hürrem (Meryem Uzerli/Vahide Perçin).

Jedynka pokaże serial nie od poczatku, a od 104. odcinka. Będzie go można oglądać dwa razy dziennie - o godz. 15:50 oraz 18:30. Zastąpi więc kontynuację tureckiego hitu, która emitowana jest od 25 kwietnia 2016 r. "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" powróci jednak po wakacjach!

CZYTAJ TAKŻE:

"TYSIĄC I JEDNA NOC" WRACA DO TVP1! ZASTĄPI "GRZECH FATMAGUL" NA WAKACJE! [ZDJĘCIA]
ILE ODCINKÓW MA SERIAL "WSPANIAŁE STULECIE"?

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • Róża (gość)

    Jeśli nie lubicie serialu to trudno ale nie którzy go kochają więc jeśli go nie lubicie to macie pecha ale nie możecie żądać jego zakończenia bo wy go nie lubicie zastanówcie się jakby wam było jak by wam serial wyłączyli

    08.05.2017 20:39
  • Ferdek (gość)

    To teraz wakacje zaczynają się od 1. maja? To pewnie będą trwać do końca czerwca a od 1 lipca szkoła.

    07.05.2017 20:33
  • do wszystkich- (gość)

    Ja osobiście lubię wspaniałe stulecie sułtanka kosem, bardziej niż wspaniałe stulecie. Dlaczego, bo w tym drugim się tak ciągło i ciągło, że aż końca widać nie było, a w kosem jest wyliczona ilość odcinków i tego sie trzymają. A co do komentarza ,,do gochy'' to racji nie masz bo na stadionie to każdy może się drzeć ja jestem dumna że jestem Polakiem i że nasi dziadowie wywalczyli nam własną krwią wolną Polskę.

    13.09.2016 18:37
  • N-non (gość)

    Spada ogladalnosc Dziennika Telewizyjnego" to TVP stoi na glowie.Stad ten balagan.Raz nadają potem nie Slowem dobra zmiana

    07.07.2016 19:45
  • Zawiedziona (gość)

    W porownaniu ze wspanialym stuleciem, sultanka kösem to poprostu kupa gowna

    16.06.2016 18:23
  • Zawiedziona (gość)

    W porownaniu ze wspanialym stuleciem, sultanka kösem to poprostu kupa gowna

    16.06.2016 18:23
  • Lou (gość)

    Już nieaktualne Kosem wróciła do emisji od dziś I to po dwa odcinki, no cóż więc jednak nie będzie przerwy na wakacje.Za to z pewnością na drugi sezon Kosem przyjdzie po wakacjach poczekać,w Turcji podobno ma być wrzesień/październik bo chyba mają teraz latem kręcić.Więc u nas pewnie trochę później lub ewentualnie będą puszczać jeden premierowy odcinek na tydzień? No nie wiem zobaczymy...

    16.06.2016 18:08
  • X (gość)

    Kto to wymyślił to jest głupi film nawet nie dorasta do pięt wspanialemu stuleciu. I Żal mi was............................ Masakra macie o 90% oglądalności mniej...

    16.06.2016 16:09
  • Gość (gość)

    Co to wogóle ma być... Co jest takiego fajnego w tym chorym filmie?!?!?!?! Najlepsze było wspaniale stulecie z Hurrem i Sulejmanem... Jak mogliście wycofać mój ukochany film dla takiego g...na. Nikt nie ma prawa mówić że kösem jest lepsza od Wspaniałego stulecia.. To to jest chore macie o 90% oglądalności mniej................ Żal mi was.....

    16.06.2016 16:03
  • Stuleciówka (gość)

    Kösem sultan powraca :). Na ''życzenie'' widzów również w wakacje będą emitowane premierowe odcinki!

    16.06.2016 16:01
  • fanpires (gość)

    Zrozumiałe jest, że skoro są wakacje a serial się jeszcze nie zakończył to tvp1 by zyskać na czasie będzie puszczać powtórki. Choć kompletnie od czapy jest pomysł puszczania 1 sezoniu od 104 odcinku, rozumiem, że inaczej się nie wyrobią, ale albo coś robić dobrze albo wcale, powinni sobie odpuścić i dać coś innego...

    14.06.2016 19:23
  • Patrycja (gość)

    To jest chore co Tvp robia z tym serialem od same to poczatku maja problemu by prawidlowo go emitowac. Teraz jeszcze przerywaja go az do wakacji. Przy wspanialym stuleciu nie było takich cyrków Jesteście zalosni i dlatego wasza oglądalność spada Pozdrawiam

    14.06.2016 18:37
  • Mona (gość)

    To nie Polacy rozrabiają na stadionach tylko Anglicy i Ruscy.A światowa inteligencja czyli Niemcy pokazali klasę w postaci trenera grzebiącego w gaciach. Fuj..... Do gościa opluwającego Polaków - to Ty pokazujesz brak klasy rasizm i nietolerancję. Ja tego nie akceptuję-jestem Polką i jestem z tego dumna

    14.06.2016 13:22
  • kk (gość)

    po ogladac co juz ogladalam? gdzie jest kosem? !!!!!!!!

    14.06.2016 09:09
  • Ania (gość)

    Ja nie rozumiem jak już dali wspaniałe stulecie to mogli od 1 odcinka a nie tak ni wpi...ni w oko niech się ktoś ogarnie !!!!!!

    13.06.2016 18:46
  • do gocha (gość)

    I jeszcze jedno Niemcy nakopią wam do czterech liter

    13.06.2016 18:03
  • do gocha (gość)

    Nie myśl sobie, że Polaczki wygrają puchar europy buchchacha za ciency są. Wy Polacy jesteście chamy gwizdanie na stadionie podczas meczu Polska vs Irlandia. Nie dziwię się, że nikt na świecie was nie lubi. Dobrze, że nie mam Polskiego pochodzenia bo wstyd mi za was w obcym państwie nie umiecie się zachować.

    13.06.2016 18:02
  • Gocha (gość)

    A od Euro wara "Polacy wspierają polaków" zamiast trzymać kciuki to tylko potraficie krytykować banda hipokrytow martwi się tureckim badziewiem spoko po wakacjach wróci ta opera mydlana

    13.06.2016 17:49
  • ssaaq (gość)

    TVP zaczyna sobie jaja robić jak coś się emituje to ma być emitowane do końca a nie jakieś przerwy sobie robić. Pisać do nich do cholery niech przywracają serial na antenę. Wszystko przez te mistrzostwa euro 2016 i SDM, ale nie cieszcie się tak Polaczki wygrali z Irlandią, ale zostaną zmiażdżeni przez Niemcy.

    13.06.2016 13:28
  • Cholery (gość)

    Dziady

    13.06.2016 12:58
NowszeStarsze