"Wspaniałe stulecie". Tak dziś wygląda Halit Ergenç. Niezapomniany Sulejman Wspaniały ma dziś 52 lata. Czas się go nie ima!

Halit Ergenç to słynny Sulejman ze "Wspaniałego stulecia" - serialu, który zapoczątkował w Polsce i na całym świecie boom na tureckie seriale. Kilka miesięcy temu kultowa produkcja powróciła na antenę TVP. Co dziś słychać u przystojnego Turka? Mimo upływu lat, Halit Ergenç nadal jest jednym z najgorętszych nazwisk w tureckim show-biznesie

Multimedia

Tak zmienił się Halit Ergenç

Halit Ergenç znany jest polskim widzom z takich seriali jak: "Wspaniałe stulecie", "Tysiąc i jedna nocy" oraz "Zraniona miłość". Produkcje z jego udziałem to pozycje obowiązkowe dla miłośników tureckich telenowel.

Aktor pochodzi z aktorskiej rodziny, choć sam początkowo chciał zostać inżynierem. Sztuka jednak wygrała, a Halit Ergenç kształcił się m.in. w zakresie śpiewu operowego. Jako aktor osiągnął w Turcji chyba wszystko. Halit Ergenç mimo upływu lat nadal jest jednym z najważniejszych graczy w tureckim show-biznesie. O jego zarobkach krążą legendy! Prywatnie aktor od lat związany z Berguzar Korel, która również jest aktorką. Zagrali razem m.in. w serialu "Zraniona miłość".

Rola w tureckim serialu okazała się dla niej przekleństwem! Tak dziś wygląda Meryem UzerliZobacz więcej

W kwietniu 2022 roku "Wspaniałe stulecie" powróciło na antenę TVP. Jak zmienił się niezapomniany Sulejman, czyli Halit Ergenç? Choć trudno w to uwierzyć, aktor ma już 52 lata.

Gwiazdor tureckiej telewizji razem z ukochaną, Bergüzar Korel wychowuje troje dzieci. Najstarszy syn aktorskiej pary Ali przyszedł na świat w lutym 2010 roku. W marcu 2020 roku para doczekała się synka Hana, a 3 listopada 2021 roku Bergüzar Korel urodziła córkę Leylę.

Czas biegnie jednak nieubłaganie. Halit Ergenç wyraźnie się postarzał, ale wciąż ma w sobie coś niesamowitego i przyciągającego. Zobacz jego nowe zdjęcia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Aneta (gość)

  Co wy od niego chcecie,facet przyztojny a nie stary ,stary to jest pies a on jest w srednim wieku nie jedna z Was chciałby mieć takiego przystojniaka za męża ,to super facet ,mąż i ojciec

  13.05.2022 00:22
 • ja (gość)

  W "zranionej miłości (jesteś moją ojczyzną ) zagrali świetnie. :)

  30.07.2021 09:22
 • fan (gość)

  Wygląda staro ale za to ma młodą i piękną żonę

  30.07.2021 09:21
 • Hirem (gość)

  Wspanialy film Wspaniałe stulecie

  11.06.2021 11:48
 • Basia (gość)

  wygląda staro

  07.06.2021 21:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×