"Wspaniałe stulecie". Trzeci sezon od września 2015 r. w TVP1

Fani tureckiego serialu kostiumowego "Wspaniałe stulecie" doczekają się kolejnej serii w Telewizji Polskiej.

Multimedia

Kostiumowa superprodukcja "Wspaniałe stulecie" odnosi w Polsce wielki sukces. Emitowany od października 2014 r. na antenie TVP1 serial oglądają ponad 2 miliony widzów. Na świecie obejrzało go do tej pory około 200 milionów widzów.

CZYTAJ TAKŻE: SERIAL "WSPANIAŁE STULECIE" BARDZIEJ POPULARNY NIŻ "MACGYVER"
NOWE ODCINKI "WSPANIAŁEGO STULECIA" OD 31 SIERPNIA W TVP1!

Już jesienią 2015 roku będzie można śledzić dalsze losy Sulejmana Wielkiego i jego ukochanej Roksolany. W okresie lipiec-sierpień TVP1 będzie nadawać powtórki drugiej serii, a we wrześniu rozpocznie emisję sezonu trzeciego.

W Turcji "Wspaniałe stulecie" wywołało skrajne emocje. Aktorzy grający w serialu stali się prawdziwymi gwiazdami, ale tradycyjne islamskie organizacje zaczęły nawoływać do bojkotu stacji emitującej telenowelę. Według nich sułtan Sulejman jest bowiem pokazywany w niekorzystnym świetle.

Komentarze

Skomentuj
  • Sułtan&Hurrem (gość)

    Wspaniały serial. Piękne stroje i dekoracje. Aktorzy super grają. Trochę mi żal że hurrem umrze była świetna.!!!!!!

    07.03.2016 21:44
  • Super (gość)

    Kocham hurrem całą dynastie i tą nową hurrem zajebiste to jest❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

    27.01.2016 20:41
  • Aga (gość)

    Serial super,intrygujący,tylko ta Nowa Hiren bez wdzięku i czaru.💗

    17.12.2015 00:42
  • Wydział Prawa i Administracji Uniw (gość)

    wspaniel suleci20,15 szkola szpil zlalsoco ol zoansdd fskslkwske dvmzskdkclxzssmdkc zlappaspcd,d tyddp vblcls meoddrxxoc slodlo zaldzxosodwo vbcodst zaswlofklc clxx cjcjhxhgx lixgysk xcoxjxjv hsjx,dn hvb xjcxjk jxdj jxdj v xkdsxc mkc nxhdklcn c cjc xkcjkdjxv xjbh dvjckclvlzkasxl zlalcldlvlflvo ovodk ck kckfk fvxfsh xncjv jsj cdjikzkslxls xodlosldiklodolldlckllc m ckcjskjxdkciocnn cklckdkckckc zlllxlszslswlgfldlslx c,l,vm,bckccvkckcckfk n c x xkvkdkckdkxskzqaodlkvbklv m fk kdfkvkfkvckckvkc mcdkkxskjks n xkzksk,sklckklckmsmxmasmcmc dm xmcmm kckvkdkckkdkkskkdckdkckckdmjv dmcmjszmkasmkkswkdkvmn cczaawkewkfcccn c cmkvg c cm mcfmkvmkcvkmcfkcn x,kcmv mkkvxdjskckkdx w,x,zxm,xmv c v mdcmn ckm mncmcmsmskmvkmfkvmkkmkcvmfm kmgvm ccmckm xsmvcdv kmc cmm mcmdkcdolcdslxklkck,dmxcmkvkckvdkcmksxkmcm kdkcm,dk,ckxskc kcmkk 22ckxdjcjxcjnc

    01.12.2015 19:58
  • Wydział Prawa i Administracji Uniw (gość)

    Wydział Prawa i Administracji Uniw

    01.12.2015 19:58
  • zlaosisaksdokx (gość)

    zazlaoxik kc\] ]xclxjc

    01.12.2015 19:54
  • Ilona (gość)

    Już brzydszej nie mogli znaleść/

    22.11.2015 19:15
  • Ola (gość)

    Ja chce tamtą hirem !!

    20.11.2015 22:18
  • Daria (gość)

    Ten film jest historyczny i ciekawy polecam

    04.11.2015 14:13
  • Zuzanna (gość)

    Ten film jest spoczko

    04.11.2015 14:11
  • Zuzanna (gość)

    Ten film jest super polecam

    04.11.2015 14:10
  • dana (gość)

    ciekawy film a te stroje bajka a ludzie jak wszędzie

    29.09.2015 20:27
  • Uwielbiam ten serial :# pozdrawiam wszystkich *Lola (gość)

    Lola

    17.09.2015 16:45
  • Jola (gość)

    Super serial - polecam * Jola

    17.09.2015 16:42
  • Camla (gość)

    A o ortografi nie wspomne... Wstyd!

    10.09.2015 16:13
  • Camla (gość)

    OGLONDALAM???????????? Co to za chinsksa gramatyka pisowni???????? WSPÓŁCZUJE!

    10.09.2015 16:12
  • Krysia.. (gość)

    Wspanialy serial - wspanialy bajkowy swiat - piękne wnętrza, stroje, fantastyczna muzyka i prawdziwi- wyksztalceni aktorzy - porownac do polskich seriali nawet się nie da, mamy nudne produkcje, zmanierowane postacie i aktorow przypadkowych często zwyczajnie brzydkich a na co dzień nadętych jak balony !!!

    18.08.2015 17:28
  • malgorzata.beben@onet.pl (gość)

    Piekny serial cala rodzina przyjaciele znajomi oglondajo oby wiecej takich seriali JEDEN Z NAJPIKNIEJSZYCH SERIALI JAKICH OGLONDALAM OGLONDAM powturki tez oglondam z pelnym zainteresowaniem i przezywam to na nowo DZIEKUJE

    10.08.2015 02:53