"Wspaniali ludzie". Nowy program Mariusza Węgłowskiego od września w TV4. O czym będzie?

Mariusz Węgłowski poprowadzi w TV4 program "Wspaniali ludzie". Opowie o osobach, które przezwyciężają własne ograniczenia i dokonują niezwykłych rzeczy. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Wspaniali ludzie" od 5 września 2020 w każdą sobotę o 21:00 w TV4 - sprawdź program tv

Mariusz Węgłowski zaczynał swoją medialną karierę w serialu "Policjantki i policjanci" i bardzo szybko stał się jedną największych gwiazd stacji TV4. Wziął udział w "Tańcu z gwiazdami" i doczekał się nawet własnego serialu "Święty", w którym gra tytułową rolę.

Mikołaj Białach znajdzie nową miłość?! Mariusz Węgłowski uchylił rąbka tajemnicyZobacz więcej

Okazuje się jednak, że jesienią będziemy mogli oglądać go w telewizji jeszcze częściej. Jak donosi portal Wirtualne Media już od września w TV4 zadebiutuje program "Wspaniali ludzi", którego gospodarzem będzie właśnie Mariusz Węgłowski.

Program "Wspaniali ludzie" będzie przybliżał widzom osoby, które - nie poddając się życiowym przeciwnościom i przezwyciężając ograniczenia czy własne słabości - dokonały rzeczy wyjątkowych i stały się inspiracją i wsparciem dla innych.

Popularne seriale TV4 powrócą jeszcze w sierpniu! Kiedy nowe odcinki?Zobacz więcej

- Nasi bohaterowie, choć nie goszczą na pierwszych stronach gazet, portali internetowych i czerwonych dywanach, to naprawdę wspaniali ludzie, a ich historie mogłyby posłużyć za materiał na fascynujący scenariusz filmowy - mówił portalowi Wirtualne Media Krzysztof Kubik, reżyser programu.

- Myślę, że w pewnym sensie wiele ich łączy z gospodarzem programu, Mariuszem Węgłowskim, którego droga zawodowa - od policjanta i antyterrorysty do aktora, muzyka, a teraz prowadzącego swój autorski program - także jest wyjątkowa - dodawał.

Nowy program będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 21:00 w TV4. Pierwszy odcinek już 5 września.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ariasi (gość)

    Fajny rower gościu ma na zdjęciu ale chyba nie bez powodu. A program zapowiada się ciekawie. Zobacyzmy, ocenimy.

    05.09.2020 09:13
  • XYZ (gość)

    Moim zdaniem do tego programu powinni dać osoby z domu dziecka co coś w życiu osiągnęli. Nie każdy wychowanek z domu dziecka jest zdeterminowany by skończyć studia wyższe. Pozdrawiam

    01.09.2020 13:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×