"Wspaniały Świat Disney On Ice". Myszka Miki przyjechała do Polski! Z jakiej okazji? [ZDJĘCIA]

W ramach obchodów 90 lat magii i zabawy, Miki zawitał do Warszawy! 18 listopada przypada 90 rocznica premiery pierwszego filmu z Myszką Miki i w ramach jej ogólnoświatowych obchodów Miki wystąpi w Warszawie w spektaklu "Wspaniały Świat Disney On Ice".

Multimedia

MYSZKA MIKI W POLSCE

Myszka Miki łączy pokolenia jak żadna inna animowana postać. Od lat wywołuje uśmiechy i zaraża optymizmem młodych i starszych fanów. Dzięki jego uniwersalnemu urokowi zajmuje szczególne miejsce w sercach dzieci i dorosłych we wszystkich zakątkach globu. Od czasu swojego debiutu w 1928 roku Miki stał się najbardziej rozpoznawalną postacią Disneya. Ma nawet mając własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Hollywood! Jego twórca Walt Disney otrzymał swojego pierwszego Oscara® w 1932 roku; była to specjalna nagroda za stworzenie Myszki Miki.

Bajki Disneya, które trzeba obejrzeć. TOP30 najlepszych filmów animowanych Disneya [GALERIA]Zobacz więcej

Teraz ukochana postać przybyła do Polski, aby wziąć udział w widowisku „Wspaniały Świat Disney On Ice”. Pokaz odbędzie się w dniach od 8 listopada do 9 grudnia 2018 r. i odwiedzi 5 miast: Gdańsk / Sopot (ERGO Arena) - Warszawa (Torwar COS) - Łódź (Atlas Arena) - Kraków (TAURON Arena) - Gliwice (Hala Gliwicka) .

Publiczność przeżyje ponownie magię i wspomnienia ze swoich ulubionych filmów animowanych Disneya, gdy "Wspaniały Świat Disney On Ice" zawita do Polski. Dołącz do Myszki Miki i Myszki Minnie, gdy zapuszczają się w wypełnioną skarbami podróż, która prowadzi do radującej serca przygody. Z udziałem ponad 50 postaci Disneya, produkcja składa się z przebojów kinowych, takich jak "Gdzie jest Dory" studia Disneya • Pixar i "Kraina Lodu" Disneya.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×