"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki gwiazdami nowego filmu Netflix! Premiera jeszcze w grudniu!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Dopiero co na platformie Netflix pojawił się pierwszy polski film wyprodukowany dla tej platformy pt. "Erotica 2022", a tymczasem na horyzoncie jest już nowa polska produkcja pt. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją"!

Multimedia

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" to projekt, który do tej pory był trzymany w ścisłej tajemnicy. Opis fabuły jest krótki: Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw.

Brzmi zachęcająco? Pierwsze zapowiedzi głosiły, że Netflix porywa się na czarną komedię, a to już brzmi świetnie! Dokładna obsada filmu jeszcze nie jest znana, ale wiemy, że w głównych rolach pojawią się Julia Wieniawa oraz Nikodem Rozbicki, a towarzyszą im m.in. Mateusz Więcławek oraz Barbara Garstka.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na Zanzibarze! Pokazali piękne zdjęcia z podróżyZobacz więcej

Za reżyserię filmu "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" odpowiada debiutant, Jan Belcl, który do tej pory był m.in. asystentem reżysera na planie "Planety singli". Zresztą reżyser "Planety singli", Mitja Okorn, jest jednym z producentów nowego filmu Netflix. Za produkcję odpowiada też firma Aurum Film.

Film "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" na Netflix pojawi się 28 grudnia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×