"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Magdalena Perlińska kusi dekoltem! Lata temu... tańczyła w teledysku George'a Michaela!

Magdalena Perlińska zaliczyła efektowne wejście do showbiznesu. Wystarczyła mała rola w filmie Netflix pt. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", a piękna modelka jest teraz w centrum zainteresowania fanów z całego świata! Jej najnowsze zdjęcia zachwycają!

Multimedia

Magdalena Perlińska nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Wszystko za sprawą filmu Netflix pt. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", gdzie Perlińska zdecydowała się na dość śmiałe sceny, ale od razu wpadła w oko widzom!

Magdalena Perlińska znowu zachwyca swoimi kształtami! Fani zgodnie: HOT!Zobacz więcej

Doskonale widać to w komentarzach pod kolejnymi zdjęciami Perlińskiej w mediach społecznościowych. Widzowie na całym świecie wprost kochają polską modelkę! Niewielu jednak wie, że lata temu 28-latka... zatańczyła w teledysku George'a Michaela!

Magdalena Perlińska, która jest nie tylko modelką, ale też zawodową tancerką tańca towarzyskiego-latynoamerykańskiego, z najwyższą, międzynarodową klasą taneczną S! Dzięki temu miała okazję m.in. w 2012 roku zatańczyć w teledysku George'a Michaela do numeru pt. "White Light"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mesio (gość)

    gdzies na siódmym planie :)

    07.12.2022 10:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×