Wszystkich Świętych 2022

Ida Nowakowska z synkiem, Magdalena Ogórek i Ewa Kasprzyk kwestowały na Starych Powązkach. Kto jeszcze kontynuował inicjatywę Jerzego Waldorffa?

Społeczny Komitet Opieki nad Starymi Powązkami po raz 48. zorganizował zaduszkową kwestę. Po raz pierwszy na Starych Powązkach kwestowano w 1975 roku z inicjatywy Jerzego Waldorffa. W tym roku na Starych Powązkach pieniądze zbierały m.in. Ida Nowakowska z synkiem, Magdalena Ogórek i Ewa Kasprzyk. Kto jeszcze? Sprawdźcie!

02.11.2022Wszystkich Świętych 2022

Wszystkich Świętych. Na ich pogrzeby przybyły tłumy. Jolanta Lothe, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Natalia Madejczyk i inni. Tak wyglądały ostatnie pożegnania tych, którzy odeszli w 2022 roku

W ostatnich miesiącach musieliśmy pożegnać wiele sławnych osobistości. Jolanta Lothe, Jerzy Trela, Franciszek Pieczka, Natalia Madejczyk, czy Jerzy Urban - to oni zmarli w 2022 roku. Ich śmierć wstrząsnęła niemal całym krajem, a na ich pogrzeby przybyły tłumy. Z okazji Wszystkich Świętych przypominamy, jak wyglądały ostatnie pożegnania znanych i cenionych, którzy zmarli w ciągu ostatnich miesięcy.

01.11.2022Wszystkich Świętych 2022

Przeczytaj także:

"Czterej pancerni i pies". Dramatyczne wyznanie żony zmarłego Wiesława Gołasa. "Trudno jest mi nawet rozmawiać o tym"

Maria Krawczyk-Gołas, żona zmarłego przed rokiem legendarnego aktora Wiesława Gołasa wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ukochanego. Wdowa po artyście regularnie odwiedza cmentarz Powązkowski i dba o ich wspólny grób. Teraz Pani Maria postanowiła wyznać, jak się czuje kilka miesięcy po jego odejściu. Jej słowa chwytają za serce.

03.06.2022Czterej pancerni i pies

WOŚP 2021. Rola w "BrzydUli" i sukienka od Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Co gwiazdy przekazały na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Sprawdź, co można wylicytować!

To już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ze względu na ograniczenia pandemiczne większość działań mających na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji została przeniesiona do Internetu. Jak co roku, pojawiła się możliwość wylicytowania niezwykłych przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP przez znane osoby. Sprawdźcie w galerii, na co warto "polować"!

31.01.2021WOŚP

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×