Wszystkich Świętych. Aktorzy, filmowcy, dziennikarze i muzycy, którzy odeszli w 2018 roku [GALERIA+WIDEO]

W dniu Wszystkich Świętych wspominamy bliskich nam zmarłych, ale też tych, których znała cała Polska i świat, a którzy skończyli już wędrówkę po tym ziemskim padole. Kogo pożegnaliśmy w 2018 roku?

Multimedia

Co roku w dniu Wszystkich Świętych wspominamy zmarłych. W 2018 roku pożegnaliśmy wspaniałych aktorów, muzyków i osobowości telewizyjne. Ich śmierć dla wielu była zaskoczeniem. W tym roku zmarli m.in. aktorka Agnieszka Kotulanka, którą widzowie zawsze pamiętać będą jako Krystynę Lubicz z serialu "Klan"; oraz niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki, Kora.

Przyjaciele i aktorzy pożegnali serialową Krystynę Lubicz [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2018 roku zmarł także Roman Kłosowski, czyli niezapomniany Maliniak z "Czterdziestolatka". Dotarły do nas również informacje o śmierci zagranicznych artystów. Świat opłakiwał aktorkę, nazywaną ulubienicą Davida Lyncha, Pamelę Gidley, amerykańskiego guru kulinarnego i podróżniczego Anthony'ego Bourdaina, a także królową muzyki soul i blues, Arethę Franklin. Kto jeszcze odszedł w 2018 roku?

Zobacz galerię! Wspominamy tam wybitnych artystów, filmowców, muzyków, sportowców i osobowości telewizyjne, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Rodzina, muzycy, aktorzy, politycy, naukowcy, dziennikarze oraz setki fanów na pogrzebie wokalistki Maanam Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gwc (gość)

    Nigdy w tych wspominkach nie pamięta się o zmarłych w listopadzie i grudniu, tak jakby w tych miesiącach nikt nie umierał

    01.11.2018 19:11
  • RomekPunks (gość)

    Zapomnieli wymienić tak ważnej osobowości dla świata muzyki a mianowicie osoby jaką była Dolores O`Riordan The Cranberries,która odeszła 15.01.2018 roku.Po prostu czerwona kartka dla tego kto materiał przygotowywał,jak można było nie wymienić tej znanej i wspaniałej osobowości.

    01.11.2018 17:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×