"Wszystkie stworzenia duże i małe 2" odcinek 3. Wizyta Tricki Woo wywołuje chaos w Skeldale House! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Serial "Wszystkie stworzenia duże i małe" nakręcono na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. To opowieść o perypetiach lekarza, ale i o jego życiu prywatnym. Co się wydarzy w trzecim odcinku drugiego sezonu serialu?

Multimedia

"Wszystkie stworzenia duże i małe 2" odcinek 3, niedziela, 26.06.2022, godz. 20:30 na kanale Epic Drama! - sprawdź program tv

Co się wydarzy w trzecim odcinku? Trudny los młodej wdowy utrudnia rozwój relacji Jamesa i Helen. Wizyta Tricki Woo wywołuje chaos w Skeldale House.

W poprzednich odcinkach Tristan pomagał Siegfriedowi poradzić sobie z trudnym klientem i przypomniał mu, jaki był kiedyś. Zbliża się wiosenna potańcówka. W związku z tym James miał nadzieję na postępy w relacji z Helen.

Wcześniej: James wrócił do Darrowby. Czekała go bardzo trudna decyzja, na dodatek nie mógł przestać myśleć o Helen. Tymczasem Tristan musiał zdecydować, czy mówienie prawdy zawsze jest najlepszym wyjściem.

Zobacz galerię

"Wszystkie stworzenia duże i małe" - o serialu

Serial "Wszystkie stworzenia duże i małe" to remake oryginalnej serii z lat 1978–1990, nakręconej na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. W programie "Weterynarz z Yorkshire" można zobaczyć, jak dziś wygląda dziedzictwo Herriota.

Zobacz galerię

Kanał EPIC DRAMA. Wciągające opowieści w historycznych realiach, najlepsze seriale i filmy kostiumowe

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×