"Wszystkie stworzenia duże i małe 2" odcinek 5. Gra może być brutalna [STRESZCZENIE ODCINKA]

Serial "Wszystkie stworzenia duże i małe" nakręcono na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. To opowieść o perypetiach lekarza, ale i o jego życiu prywatnym. Co się wydarzy w piątym odcinku drugiego sezonu serialu?

Multimedia

"Wszystkie stworzenia duże i małe 2" odcinek 5, niedziela, 10.07.2022 godz. 20:30 na kanale Epic Drama! - sprawdź program tv

Co się wydarzy w piątym odcinku? Do Darrowby powraca dawny znajomy Helen. James martwi się, że od nowa musi walczyć o jej zainteresowanie. Mężczyzna ma wziąć też udział w corocznym meczu krykieta pani Pumphrey. Reszta Skeldale House jest zaniepokojona, ponieważ gra może być brutalna. Siegfried robi wszystko, co w jego mocy, by jak najlepiej przygotować Jamesa do rozgrywki. Następnie próbuje nakłonić niechętnego Tristana do wkroczenia na boisko, gdy drużyna Darrowby Eleven wpada w tarapaty.

W poprzednich odcinkach Nadchodził bardzo ważny dzień dla Tristana, ale bolesna tajemnica groziła zepsuciem całej uroczystości. Wysiłki Jamesa, by chronić Helen przed własnymi problemami, jedynie pogarszały sprawę. Trudny los młodej wdowy utrudniał rozwój relacji Jamesa i Helen. Wizyta Tricki Woo wywołała chaos w Skeldale House. Tristan pomagał Siegfriedowi poradzić sobie z trudnym klientem i przypomniał mu, jaki był kiedyś. Zbliża się wiosenna potańcówka. W związku z tym James miał nadzieję na postępy w relacji z Helen.

Zbliża się wiosenna potańcówka, jest nadzieja na postęp relacji z HelenZobacz więcej

Wcześniej: James wrócił do Darrowby. Czekała go bardzo trudna decyzja, na dodatek nie mógł przestać myśleć o Helen. Tymczasem Tristan musiał zdecydować, czy mówienie prawdy zawsze jest najlepszym wyjściem.

Zobacz galerię

"Wszystkie stworzenia duże i małe" - o serialu

Serial "Wszystkie stworzenia duże i małe" to remake oryginalnej serii z lat 1978–1990, nakręconej na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. W programie "Weterynarz z Yorkshire" można zobaczyć, jak dziś wygląda dziedzictwo Herriota.

Zobacz galerię

Kanał EPIC DRAMA. Wciągające opowieści w historycznych realiach, najlepsze seriale i filmy kostiumowe

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×