"Wszystkie stworzenia duże i małe" odcinek 2. James będzie miał pomocnika? Tristan także zostanie weterynarzem? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Co wydarzy się w 2. odcinku serialu "Wszystkie stworzenia duże i małe"? Jak potoczą się losy świeżo upieczonego weterynarza, Jamesa Herriota? Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

„Wszystkie stworzenia duże i małe” odcinek 2, wtorek, 17.01.2023, godz. 22:35 na Epic Drama! - sprawdź program tv

James Herriot (Nicholas Ralph), mimo planów matki, aby pracował w dokach, został weterynarzem. Rozpoczął pracę na północy hrabstwa Yorkshire i szybko zaczął odkrywać, że leczenie zwierząt to także relacje z ich właścicielami — a te bywają trudne...

W 2. odcinku serialu "Wszystkie stworzenia duże i małe" James przyzwyczaja się do nowej pracy, kiedy w domu pojawia się Tristan, brat jego pracodawcy. Siegfried jest zachwycony i każe Jamesowi wprowadzać Tristana w praktykę pracy weterynarza.

"Wszystkie stworzenia duże i małe" - o serialu

Nowy serial to remake oryginalnej serii z lat 1978–1990, nakręconej na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. Przy okazji, na kanale Polsat Viasat Nature w programie "Weterynarz z Yorkshire" można zobaczyć, jak dziś wygląda dziedzictwo Herriota.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×