"Wszystko dla pań". Romance TV zaprezentuje włoską wersję hitowego brytyjskiego serialu! Kiedy premiera?

Moda wychodzi na pierwszy plan w nowym sezonie serialu Romance TV! Właśnie tym charakteryzować się będzie serial pt. "Wszystko dla pań", będący nową włoską wersję brytyjskiego serialu "Wszystko dla pań". Sprawdźcie szczegóły produkcji! Kiedy premiera?

Multimedia

"Wszystko dla pań" włoska wersja - premiera we wtorek, 3 września, o godzinie 20:00 na antenie Romance TV

Serial „Wszystko dla pań” przeniesie widzów do Mediolanu lat 60. ubiegłego wieku. Od 3 września, od poniedziałku do piątku, co wieczór o godzinie 20.00 widzowie Romance TV będą mogli prześledzić historię pierwszego, mediolańskiego domu mody dla pań, urozmaiconą osobistymi przeżyciami bohaterów.

Nowy serial kryminalny wkrótce na antenie Romance TV! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Czeka nas miłość, nadzieja, rozczarowania i wszelkiego rodzaju intrygi, piękne kobiety, przystojni mężczyźni oraz wspaniałe kreacje. W Mediolanie w roku 1959, Vittorio Conti przygotowuje się, dzięki pożyczce uzyskanej od bankiera Umberta Guarnieri, do ponownego otwarcia domu mody „Paradiso”.

Przypadkowe spotkanie z nieznajomą dziewczyną pozwala mu na chwilę zapomnieć o swojej przyjaciółce Andreinie Mandelli, która została oskarżona o zabójstwo Pietro Mori. Umberto wraz ze szwagierką Adelaidą organizują przyjęcie z okazji urodzin jego niepokornej córki Marty, która nie zgadza się na zaaranżowane przez jej ojca małżeństwo z Valerio Nervim. Na przyjęciu pojawia się oprócz tego tajemniczy Luca Spinelli, który wywiera na Marcie ogromne wrażenie…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • w tvp leciał sezon 1. i 2. (gość)

    podobno jest też 3. i mam nadzieję, że też będzie teraz puszczony, bo serial jest super

    28.08.2019 13:10
  • Paweł (gość)

    Już leciał na TVP1 oglądałem bardzo dobry serial polecam.

    28.08.2019 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×