"Wszystko o Miriam". Tajemnicza śmierć bohaterki reality show! Dlaczego Miriam Rivera nie żyje?

Miriam Rivera nie żyje! Do tajemniczej śmierci bohaterki pokazywanego w TVN reality show "Wszystko o Miriam" doszło niemal pół roku temu! Dlaczego dowiadujemy się o tym dopiero teraz? Co stało się z Miriam?

Multimedia

Program "Wszystko o Miriam" był hitem TVN, a Miriam była pierwszą transseksualną celebrytką, która zdobyła ogromną popularność. Przyjechała do Polski i była gościem Ewy Drzyzgi w "Rozmowach w Toku". Teraz okazuje się, że Rivera nie żyje!

Najgorsze produkcje TVN. Oglądaliście je wszystkie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Miriam zmarła w lutym 2019 r., ale ze względu na niejasne okoliczności jej śmierci, rodzina nikogo o tym nie informowała. Kobieta została znaleziona martwa w mieszkaniu w Hermosillo w Meksyku. Oficjalnie uznano, że sama się powiesiła, ale jej mąż podejrzewa, że została zamordowana, a we wszystko zamieszane były organizacje przestępcze. Miriam miała 38 lat.

"Wszystko o Miriam" - o czym był program?

"Wszystko o Miriam" to brytyjski reality show, który w 2005 r. był emitowany w TVN. Jego bohaterką była Miriam Rivera - meksykańska modelka, która... urodziła się mężczyzną. Przez dwa tygodnie sześciu mężczyzn na oczach widzów rywalizowało o jej względy. Żaden z nich nie wiedział, że Miriam jest transseksualistką. Dopiero w finale wszyscy poznali prawdę.

Zwycięzca, Tom, mógł zdecydować, czy po tym, jak poznał prawdę chce przyjąć wygraną - luksusowy rejs z Miriam i 10 tys. funtów. Mężczyzna początkowo zgodził się, ale po namyśle zrezygnował. Uczestnicy programu podali producentów do sądu, zarzucając im szkody moralne. Ostatecznie strony zawarły porozumienie.

20 lat temu ruszył TVN! Pamiętacie wszystkie kultowe programy stacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×