wszystkogra

"#WszystkoGra". A miało być tak pięknie... [RECENZJA]

„#WSZYSTKOGRA”, fabularny debiut Agnieszki Glińskiej, to film w którym prawie nic nie gra. Miało być tak ładnie, tak światowo, tak rozrywkowo i tak wesoło, a finalnie przez większość seansu można siedzieć w fotelu z kamienną twarzą, jedynie raz na jakiś czas pukając się w głowę i zastanawiając się co wyprawia się na ekranie. Cóż, przywołując tekst jednej z piosenek zespołu Elektryczne Gitary: „a miało być tak pięknie...”.

10.06.2017Recenzje

"#WszystkoGra". Kultowy przebój Perfectu w zupełnie nowej odsłonie! [WIDEO]

Wszyscy znamy kultowe przeboje Perfectu, Maanamu, T.Love, czy zespołu Lombard. Ich największe hity do dziś nie straciły na aktualności. W filmie #WszystkoGra i na płycie z muzyką z filmu, w nowym brzmieniu, największe hity gigantów polskiej sceny muzycznej i kultowe teksty m.in. Agnieszki Osieckiej, Kory Jackowskiej, Jonasza Kofty, Marka Grechuty, Zbigniewa Hołdysa, Andrzeja Mogielnickiego i Tomasza Lipińskiego.

12.04.2016#WszystkoGra

"#WszystkoGra". Kinga Preis śpiewa największe polskie przeboje w nowym filmie [WIDEO+ZDJĘCIA]

12 lutego do kin trafi debiutancki pełnometrażowy film fabularny jednej z najlepszych polskich reżyserek teatralnych, dyrektor artystycznej Teatru Studio w Warszawie, Agnieszki Glińskiej. Obraz zatytułowany "#WszystkoGra" to musical, w którym wybrzmią największe polskie przeboje. W obsadzie znamienite osobistości polskiego kina, jak m.in. Kinga Preis czy Krzysztof Stroiński, ale i młode gwiazdy - Eliza Rycembel, Irena Melcer, Karolina Czarnecka oraz Sebastian Fabijański.

10.11.2015#WszystkoGra

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×