Wybierz wybitne Polki w plebiscycie "3 RAZY ONA"

Martyna Wojciechowska, Maja Wolna, a może Agnieszka Cegielska? Która z nich zwycięży w plebiscycie "3 RAZY ONA" zainaugurowanym przez Agatę Młynarską w 2012r.?

Multimedia

Ruszyło głosowanie na portalu onaonaona.com.

Wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny portalu OnaOnaOna.com - Piękne strony kobiety, autorskiego projektu Agaty Młynarskiej. Z tej okazji dziennikarka zdecydowała się kolejny raz uhonorować kobiety, które osiągnęły prawdziwą pełnię kobiecości realizując się w trzech najważniejszych rolach:

ONA w rodzinie i w domu, ONA w pracy i sukcesach zawodowych, ONA w pasji tworzenia i zmiany świata na lepsze.

Co łączy założycielkę i szefową Fundacji św. Jana Jerozolimskiego, aktorkę filmową i teatralną, pełnomocniczkę prezydent Łodzi ds. równego traktowania i prezenterkę telewizyjną? Wszystkie w swoim życiu z sukcesem zachowują równowagę między rodziną a pracą, odnoszą sukcesy zawodowe, dbają jednocześnie o rodzinne więzi i zostały nominowane do II edycji plebiscytu "3 RAZY ONA". Honorowy Patronat nad plebiscytem objęła po raz kolejny Małżonka Prezydenta RP p. Anna Komorowska.

W II edycji plebiscytu "3 RAZY ONA" nominowane zostały:

Małgorzata Braunek - aktorka filmowa i teatralna, nauczycielka zen, Agnieszka Cegielska - dziennikarka radiowa i telewizyjna, prezenterka pogody, Stanisława Celińska - aktorka teatralna i filmowa, Halina Janowska-Giłka - dyrektorka Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Łuczniczka", Joanna Radziwiłł - szefowa Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego i Pracowni Psychologicznej, Bogna Stawicka - pełnomocniczka prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej ds. równego traktowania, Martyna Wojciechowska - prezenterka telewizyjna, dziennikarka, podróżniczka i pisarka, Maja Wolna - artystka, zdobywczyni złotego medalu na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie.

Zapraszamy do poznania bliżej kandydatek i oddania głosu na jedną z nich na stronie: http://www.onaonaona.com/ona/start-juz-w-srode-3-x-ona-to-bedzie-twoj-wybor/.

Nominacje zgłosiła Kapituła Honorowa Plebiscytu, w której skład wchodzą autorytety z dziedziny życia społecznego, mediów, polityki i nauki: Henryka Krzywonos-Strycharska, Magdalena Środa, Henryka Bochniarz, Beata Jarosz, Beata Tyszkiewicz, Joanna Fabisiak, Kayah, Nina Terentiew, Violetta Nowak, Ilona Łepkowska oraz Agata Młynarska.

Uroczyste wręczenie nagród z udziałem Kapituły Honorowej plebiscytu odbędzie się we wtorek 16 kwietnia 2013 roku w restauracji AleGloria przy Placu Trzech Krzyży 3 w Warszawie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×