Wybory 2019. Gwiazdy namawiają: "Zabierz głos, bo go stracisz". Kto wziął udział w akcji?

Wybory parlamentarny 2019 tuż-tuż. Do głosowania 13 października namawiają aktorzy, wokaliści, dziennikarze i inne znane osobowości polskiego show biznesu. Zobacz, kto wziął udział w akcji "Zabierz głos, bo go stracisz".

Multimedia

Wybory 2019 - gwiazdy namawiają do głosowania!

Wybory to wielkie święto demokracji, ale patrząc na frekwencje podczas różnych wyborów w ostatnim 30-leciu trudno stwierdzić, że Polacy lubią brać w tym święcie udział. Zmienić to chcą polskie gwiazdy, które zaangażowały się w akcję "Zabierz głos, bo go stracisz", za którą odpowiedzialna jest Fundacja im. Stefana Batorego, przy wsparciu kilku innych organizacji pozarządowych.

Kłótnia Kingi Rusin z Zofią Klepacką w dniu wyborów. O co poszło?Zobacz więcej

Do akcji włączyli się aktorzy, wokaliści, dziennikarze, prezenterzy, sportowcy. Wśród tych osób są m.in. Hubert Urbański, który wskazuje: "Twój głos to fundament demokracji. Nie trać go. Nie rezygnuj z niego", Zofia Zborowska, Katarzyna Sokołowska, Marta Żmuda Trzebiatowska, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Anita Sokołowska. Julia Wieniawa w taki sposób zwróciła się do swoich fanów:

Nie wiem jakie macie poglądy, możemy się w pewnych kwestiach różnić, ale wierzę, że w jednej sprawie jesteśmy zgodni – że chcemy żyć w kraju, który daje nam wolność. Idźcie i zagłosujcie mądrze na ludzi, z którymi się utożsamiacie. Ja pójdę na wybory. A Wy?

W ramach kampanii emitowany jest m.in. spot telewizyjny, w którym różne osoby zabierają głos i wypowiadają się na temat wyborów, nie wskazując, z którą partią sympatyzują. Odwołują się jednak do tego, na czym im naprawdę zależy. Wraz z kampanią powstał także profil na Facebooku oraz oficjalna strona internetowa www.zabierzglos.pl z najważniejszymi informacjami dotyczącymi wyborów.

Maciej Musiał wsparł Paradę Równości, a fani pytają: "Jak godzisz to z wiarą?"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×