Wybory 2019. Kożuchowska, Kurdej-Szatan, Wieniawa i inni znani zasypują media społecznościowe zdjęciami z głosowania!

Gwiazdy zachęcają do wypełniania obywatelskich obowiązków! Aktorzy, wokaliści, dziennikarze, prezenterzy i inni znani ze świata show biznesu zalewają media społecznościowe zdjęciami z lokali wyborczych. Kto ma dowód na to, że zagłosował w wyborach parlamentarnych?

Multimedia

Gwiazdy na wyborach 2019

Tego jeszcze nie było. Znani z kina, telewizji i internetu zaangażowali się w wybory parlamentarne na sto procent. W mediach społecznościowych roi się od zdjęć aktorów, wokalistów, dziennikarzy, sportowców, prezenterów i innych popularnych osób w lokalach wyborczych. Wszyscy podkreślają, że wypełnili swój obywatelski obowiązek.

Gwiazdy namawiają: "Zabierz głos, bo go stracisz". Kto wziął udział w akcji?Zobacz więcej

Fotografie przy urnach wyborczych lub przed placówkami, które 13 października stały się lokalami wyborczymi, zrobili sobie m.in. Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Julia Wieniawa, Adam Zdrójkowski, Agnieszka Kaczorowska-Pela, Tomasz Kammel, Anita Sokołowska, Beata Tadla, Qczaj, Kinga Rusin czy zwyciężczyni "Big Brothera", Magda Wójcik.

Przez cały wyborczy dzień pojawiały się nowe zdjęcia kolejnych osób, które nie tylko informowały, że już zagłosowały, ale też namawiały do tego samego tych, którzy do tej pory nie zdecydowali się wziąć udziału w wyborach. Zobaczcie naszą wyborczą galerię gwiazd!

Marina Łuczenko-Szczęsna wywołała burzę swoją wypowiedzią na temat wyborów! Dlaczego nie zagłosuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×