Wybory 2020. Andrzej Duda nie weźmie udziału w debacie TVN, ale udzieli wywiadu w Polsacie. Kiedy debata w TVP?

Na czwartek, 2 lipca 2020 roku zaplanowana została debata prezydencka, którą zorganizować miały TVN, TVN24, Onet i WP. Prezydent Andrzej Duda nie zdecydował się jednak wziąć w niej udziału. Udzieli za to wywiadu w Polsacie oraz pojawi się na debacie organizowanej przez TVP. Kiedy?

Multimedia

Andrzej Duda wybrał Polsat i TVP, a nie TVN

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski to dwaj kandydaci na prezydenta RP, którzy przeszli do II tury wyborów prezydenckich. TVN, TVN24, Onet oraz WP zaprosiły sztaby obu kandydatów do wspólnej debaty, która miała odbyć się w czwartek, 2.07.2020 roku o godz. 19:25. Sygnał z transmisją miał też zostać udostępniony bezpłatnie wszystkim innym zainteresowanym mediom. Sztab Andrzeja Dudy ogłosił jednak, że prezydent nie pojawi się na debacie.

Misheel Jargalsaikhan nie ma polskiego obywatelstwa! Dlatego nie mogła zagłosować w wyborachZobacz więcej

"Zrobiliśmy wszystko, aby planowana debata była jak najbardziej demokratyczna, transparentna, niefaworyzująca żadnego z kandydatów, a jednocześnie po raz pierwszy zorganizowana w sposób, który umożliwiał obejrzenie jej zarówno w telewizji, jak i w internecie przez praktycznie każdego mieszkańca Polski i każdego wyborcę wśród Polonii" - napisali w oświadczeniu organizatorzy debaty informując jednocześnie, że ze względu na nieobecność jednego z kandydatów, muszą odwołać czwartkową debatę.

Okazuje się, że w czasie planowanej i odwołanej już debaty, prezydent Andrzej Duda pojawi się w "Gościu Wydarzeń" w Polsacie. Program zaczyna się o godz. 19:25 i jest emitowany w Polsat News oraz w Polsacie. Trwają też przygotowania do debaty TVP, która zaplanowana jest na poniedziałek, 6 lipca o godz. 21:00. Będzie emitowana w TVP1, TVP Info i TVP Polonia, ale TVP zapowiada, że udostępni za darmo sygnał transmisji wszystkim zainteresowanym mediom. W odróżnieniu od debat, które odbyły się przed I turą wyborów, podczas spotkania kandydatów na urząd prezydenta RP, paść mają też pytania od od publiczności. Pięć z nich zada publiczność w hali, pięć - widzowie z zagranicy. Pytania można przesyłać na specjalnego maila w TVP.

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją przyłapany w lokalu wyborczym w Strawczynie. Co sądzi o wyborach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • obserwator (gość)

  Andrzej Duda naszym prezydentem

  02.07.2020 17:12
 • Toja (gość)

  Szczurowaty Duda powstał się w gacie że strach...DNO DNO

  02.07.2020 16:19
 • on (gość)

  tvn wiadomo propaganda szfabska i tuska gładko mowiacy złodziej i sprzedawczyk wydzielina z dupy merkel

  02.07.2020 15:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×