Wybory 2020. Kolorowa Magda Gessler, Martyna Wojciechowska w Austrii i Beata Tadla w Finlandii oddają swoje głosy! Gwiazdy pozują w komisjach wyborczych

12 lipca 2020 roku to dzień II tury wyborów prezydenckich w Polsce. Podobnie jak dwa tygodnie wcześniej, do urn wyborczych podążają polscy obywatele, a wśród nich osoby z pierwszych stron gazet. Aktorzy, dziennikarze, wokaliści i celebryci dokumentują swój udział w wyborach, publikując zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych.

Multimedia

Gwiazdy głosują w II turze wyborów 2020

Gwiazdy ruszyły do urn wyborczych! Tak, jak przy I turze wyborów prezydenckich, tak i teraz aktorzy, dziennikarze, wokaliści i celebryci publikują w mediach społecznościowych zdjęcia z lokali wyborczych. Po raz kolejny podkreślają przy tym, że udział w wyborach to nie tylko obywatelski obowiązek, ale i przywilej dla każdego Polaka.

Misheel Jargalsaikhan nie ma polskiego obywatelstwa! Dlatego nie mogła zagłosować w wyborachZobacz więcej

Jedną z pierwszych znanych osób, które udokumentowały oddanie głosu była Magda Gessler, która przy urnie wyborczej pozowała w zwiewnej żółtej kreacji. Wiele osób zdecydowało się zagłosować, mimo nieobecności w miejscu zamieszkania. Martyna Wojciechowska, która wyruszyła na nagrania kolejnego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata", poszła na wybory w Wiedniu, a Beata Tadla z synem głosowali w Helsinkach. Z kolei Anna i Robert Lewandowscy, którzy wypoczywają na wakacjach, wysłali swoje karty wyborcze już kilka dni wcześniej.

Fotografie przy urnach wyborczych lub przed placówkami, które 12 lipca 2020 roku stały się lokalami wyborczymi, zrobili sobie także m.in. Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Cichopek, Dawid Podsiadło, Ada Fijał, Julia Wieniawa, Michał Piróg, Anna Karczmarczyk, Krzysztof Ibisz, Kasia Moś, Julia Kamińska, Nicole Bogdanowicz i Marzena Rogalska. Kto jeszcze? Zobacz w naszej galerii!

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją przyłapany w lokalu wyborczym w Strawczynie. Co sądzi o wyborach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do butelkomatów (gość)

    Nawet jakby wyglądała jak piszesz - to po co takie niegrzeczne pisanie?

    14.07.2020 14:50
  • butelkomaty kapickie (gość)

    BabonG wygląda jak wiedźma ple - ple!

    14.07.2020 13:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×