Wybory Miss Polski i Miss Nastolatek w Czwórce na żywo już 29 i 30 czerwca

Już w sobotę 29 czerwca, o godzinie 21:00 na antenie Czwórki rozpocznie się transmisja półfinałów konkursu Miss Polski.

Multimedia

W sobotę 29 czerwca, o godzinie 21:00 odbędzie się półfinał konkursu Miss Polski, w którym 49 najpiękniejszych Polek walczyć będzie o awans do finału i możliwość reprezentowania Polski w najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie - Miss World.

Gospodarzem półfinałowych zmagań będzie Krzysztof Ibisz a kandydatki do tytułu Miss Polski zaprezentują się w wyjątkowych kolekcjach. Nie zabraknie również dobrej muzyki. W trakcie zawodów wystąpią m.in. Stanisław Karpiel-Bułecka z grupą FUTURE FOLK oraz zespół Megitza.

Ale to jeszcze nie koniec emocji. Dzień później - 30 czerwca 2013 roku - w finale Miss Nastolatek na scenę wkroczy 29 młodych Polek walczących nie tylko o koronę najpiękniejszej ale i przepustkę do kariery na zagranicznych wybiegach mody. Imprezie - prowadzonej przez duet Kuba Klawiter i Iwona Rejzner - towarzyszyć będą występy gwiazd polskiej sceny muzycznej. Swoimi umiejętnościami pochwalą się: Honorata "Honey" Skarbek, Asia Ash oraz zwycięzcy 5. edycji programu "Must be the Music" Piotr Szumlas i Jakub Zaborski.

Transmisja na antenie Czwórki rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 21:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Stasiu (gość)

    Witam bardzo potrzebuję tytuł piosenki z 2 odcina finału zna ktoś ?

    02.07.2013 21:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×