"Wybory Paytona Hobarta". Netflix zapowiada nowy serial komediowy z Gwyneth Paltrow! Zobacz zwiastun!

Netflix zapowiada nowy serial komediowy! W obsadzie "Wyborów Paytona Hobarta" znalazła się m.in. Gwyneth Paltrow, a reżyserią zajął się Ryan Murphy! Zobacz zwiastun nowej produkcji Netflixa! Kiedy premiera?

Multimedia

"Wybory Paytona Hobarta" Ryana Murphy'ego to pełna zjadliwej satyry czarna komedia pokazująca czego tak naprawdę potrzeba, aby zrobić karierę w polityce. To oryginalny serial komediowy Netflixa stworzony i wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego, Brada Falchuka i Iana Brennana.

Dylan McDermott i Jessica Lange w nowym serialu Ryana Murphy'ego dla Netflixa! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Payton Hobart (Ben Platt), bogaty uczeń z Santa Barbara w Kalifornii już od siódmego roku życia wiedział, że w przyszłości chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw jednak będzie musiał stawić czoła najbardziej zdradliwemu środowisku politycznemu ze wszystkich: Liceum Saint Sebastian. Aby zostać wybranym na przewodniczącego samorządu, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i nie zboczyć z drogi do sukcesu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich szkolnych kolegów nie łamiąc przy tym własnych zasad moralnych i nie narażając na szwank swojego wizerunku.

W obsadzie serialu znaleźli się Ben Platt, Gwyneth Paltrow, Jessica Lange, Zoey Deutch, Lucy Boynton, Julia Schlaepfer, Laura Dreyfuss, Rahne Jones, Theo Germaine, David Corenswet, Bob Balaban i Benjamin Barrett. Pierwszy sezon serialu "Wybory Paytona Hobarta" wyprodukowany przez Fox 21 Television Studios będzie liczył osiem godzinnych odcinków. Premiera już 27 września na Netflix!

Jak żyć po skasowaniu "The OA"? Poznaj 8 seriali, którymi możesz wypełnić pustkę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×