"Wybory Paytona Hobarta" podzieliły widzów Netflixa i fanów Ryana Murphy’ego! "The Politician" to najbardziej wkurzający serial 2019 roku?

"Wybory Paytona Hobarta", czyli pierwszy serial Ryana Murphy’ego dla Netflixa podzielił widownię. Czy "The Politician" to najbardziej wkurzający serial 2019, który łączy "Dynastię", "Plotkarę" i "Riverdale" w jednym? Sprawdziliśmy, co o "Wyborach Paytona Hobarta" sądzą internauci!

Multimedia

"Wybory Paytona Hobarta" to przewrotna komedia o Paytonie (Ben Platt), dobrze sytuowanym nastolatku z Santa Barbara w Kalifornii, który od najmłodszych lat marzył, aby objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Aby przybliżyć się do tego ambitnego celu, Payton musi jednak przebrnąć przez najbardziej grząskie bagno w historii polityki — liceum Saint Sebastian. Nastolatek decyduje się wziąć udział w wyborach na przewodniczącego samorządu szkolnego, które mają zapewnić mu miejsce na Harvardzie. Zanim jednak to nastąpi, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich cwanych kolegów, nie narażając na szwank własnych zasad moralnych i mozolnie wypracowanego wizerunku.

Serial "Wybory Paytona Hobarta" zadebiutował na Netflix 27 września 2019 roku i już zdążył wywołać spore zamieszanie w sieci. Cięty humor, mnóstwo ironii oraz przerysowani do granic możliwości bohaterowie to znaki rozpoznawcze "The Politican", które jest już porównywane do "Dynastii", "Plotkary" i "Riverdale" w jednym!

Sarkazm i groteskowość, którymi przesiąknięty jest serial "Wybory Paytona Hobarta" nie przypadły wszystkim do gustu. Wielu widzów odbiera nową produkcję Netflixa za sztuczny, nieautentyczny twór. My znaleźliśmy jednak przyjemność z oglądania "The Politican". Doceniamy zabawę gatunkami (od komedii, po farsę, parodię, aż wreszcie dramat czy nawet musical) i choć nie wszystko do końca tutaj zagrało, to "Wybory Paytona Hobarta" uważamy za udany debiut Ryana Murphy’ego na Netflixie.

A jakie jest Wasze zdanie na temat "The Politican"? Dajcie znać, co myślicie o "Wyborach Paytona Hobarta"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×