Wyczerpana Doda przyjmuje kroplówki

Ukochany Doroty Rabczewskiej, Adam Darski, chory na białaczkę, jest już po pierwszej chemioterapii. Doda ciągle przy nim czuwa.

Multimedia

Mama Dody, pani Wanda Rabczewska powiedziała w rozmowie z Super Expressem, że córka cały czas spędza przy Rabczewska opuszcza miasto tylko na weekendowe koncerty, bo jak wyjaśniła jej mama “Jest zobowiązana umowami".

Pani Wanda powiedziała też coś bardzo ważnego, dla wielu osób (zapalonych przeciwników Dody) bardzo zaskakującego:
- Okazało się, że córka sprawdza się w trudnych sytuacjach, udowodniła, jakie ma dobre serce. Zdała egzamin z życia.

Niestety mimo chęci sytuacja Dodę przerasta. Jak napisał tabloid musiała dostać wspomagające kroplówki, bo choć nie daje tego po sobie poznać, jej organizm jest wyczerpany.

Czytaj także: Nergal chory, Doda nie odwołuje swoich koncertów Doda lekceważy własne zdrowie!? Chory Nergal nie nawróci się: Po moim trupie!!!

Komentarze

Skomentuj
 • Ania (gość)

  "jak dla mnie to i tak za mało, bo na biednych nie spadło, a dzięki pieniądzom można wiele zdziałać co widać i słychać w telewizji ....."

  Wychodzi na to, ze to akurat prawda. Moj znajomy z ta sama choroba znalazl sie w szpitalu kilka miesiecy przed p.Nergalem, a do tej pory czeka na przeszczep i nie wiadomo ile jeszcze sobie poczeka. I tez zorganizowalismy wiele imprez na jego rzecz (oddawanie szpiku).

  18.01.2011 09:15
 • Lusi (gość)

  do maria proszę nie mów mi czy wiem co to Miłosierdzie Boże bo tego akurat doznałam na własnej skórze (bez dalszego komentarza)

  26.08.2010 21:13
 • maria (gość)

  do Lusi ,gdyby P.Bóg zsyłał choroby ,zarazy ,plagi wszystkim grzeszącym to nie byłoby nikogo żywego- nie rzucaj kamieni na grzesznika,bo sama nie jesteś bez grzechu -wiesz co to jest Miłosierdzie Boże?

  26.08.2010 20:04
 • Lusi (gość)

  wydaję mi się że ten z góry wie co robi zsyłając na tą parę taką chorobę, przypomnijcie sobie do jakich czynów dochodziło w czasie koncertów z rzeczami świętymi.... jak dla mnie to i tak za mało, bo na biednych nie spadło, a dzięki pieniądzom można wiele zdziałać co widać i słychać w telewizji .....

  26.08.2010 18:35
 • Perl (gość)

  Trzymam za nią kciuki mimo, że nie należę do Jej Fanów. Owszem lubię czasami posłuchać jak śpiewa, ale jak zaczyna mówić to wolę nie słuchać. Los tak chciał, że musi się zmierzyć z chorobą człowieka którego kocha. Nic tylko życzyć jej powodzenia, bo walka z chorobą jest bardzo trudna i wyczerpująca dla wszystkich bliskich chorej osoby.

  26.08.2010 16:12
 • monika (gość)

  (ex) To niesamowite jak niektórzy potrafią swoją wartość wyrazić jesnym zdaniem.

  26.08.2010 15:31
 • Karolina (gość)

  skąd tyle nienawiści? najgorszemu wrogowi się śmierci nie życzy! ludzie! ;o

  25.08.2010 20:41
 • maria (gość)

  Ewo ,co ty piszesz?-choćby jak się kogoś nie lubiło ,to przecież nie można !Nie podobają mi się jej zachowania,Nergala wypowiedzi odnośnie Biblii,ale to nie jest powiedziane,że mam im żle życzyć.To są ludzie młodzi i powinni cieszyć się miłością ,młodością,a muszą walczyć z koszmarną chorobą.Niejedna dziewczyna w wieku Dody zostawiłaby chłopaka i poszła w smugę.

  25.08.2010 20:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×