"Wydział zabójstw Stambuł". Komisarz Mehmet Özakin powraca! Gangsterzy znowu działają nad Bosforem?

Świetne wieści dla fanów turecko-niemieckiego serialu "Wydział zabójstw Stambuł". Już od 2 maja na antenie Romance TV będzie można śledzić nowe odcinki przygód komisarza Mehmeta Özakina! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"Wydział zabójstw Stambuł" - nowe odcinki od 2 maja, w każdą sobotę, o godzinie 20:00 na antenie Romance TV

Jest przystojny i szarmancki, a do tego odnosi ogromne sukcesy zawodowe. Komisarz Mehmet Özakin pracuje w metropolii nad Bosforem, gdzie musi prowadzić walkę na dwóch frontach: z przestępcami i z biurokracją, która częstokroć przeszkadza mu w sprawnym prowadzeniu śledztwa. Zawsze może liczyć na swojego wiernego asystenta Mustafę.

Jednak życie komisarza Özakina składa się nie tylko z karkołomnych akcji policyjnych. Mężczyzna poświęca też sporo czasu swojej ukochanej żonie. Serial kryminalny powstały na kanwie powieści pisarza Hülya Özkana i nie jest pozbawiony elementów romantycznych.

Wielki powrót kultowego serialu na Romance TV! Co spotka doktora Martina w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Tym razem akcja rozgrywa się nie tylko w malowniczym Stambule, ale również odbędziemy podróż do egzotycznej Tajlandii… W nowych odcinkach komisarz Özakin będzie starał się wyjaśnić dwa morderstwa, które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego, ale za to oba skrywają mroczne tajemnice i dawne zażarte konflikty.

Poza tym rozwiąże zagadkę zabójstwa wysokiej rangi managera, który zginął od koktajlu Mołotowa wrzuconego do auta, dostanie zadanie, aby przekazać aresztowanego w Turcji bossa mafii tajskim organom śledczym oraz zdecyduje się na niebezpieczną i samotną akcję uwolnienia gangstera, aby ratować swojego partnera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×