"Wydział zabójstw Stambuł". Turecki detektyw i zagadki kryminalne ze szczyptą romansu. Gdzie oglądać?

Jest przystojny i szarmancki, a do tego odnosi ogromne sukcesy zawodowe. Tak wygląda bohater nowego serialu zrealizowanego na podstawie powieści Hülya Özkana. Mimo że "Wydział zabójstw Stambuł" jest produkcją kryminalną, nie jest pozbawiony elementów romantycznych. Zobacz, czym uwodzi Komisarz Mehmet Özakin!

Multimedia

"Wydział zabójstw Stambuł" od soboty, 12.10.2019 o godz. 20:00 w Romance TV! - sprawdź program tv

Komisarz Mehmet Özakin pracuje w metropolii nad Bosforem, gdzie musi prowadzić walkę na dwóch frontach: z przestępcami i z biurokracją, która częstokroć przeszkadza mu w sprawnym prowadzeniu śledztwa. Zawsze może liczyć na swojego wiernego asystenta Mustafę.

Nowy serial kryminalny wkrótce na antenie Romance TV! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Już w pierwszym odcinku komisarz Özakin dostaje od Yunusa, przyjaciela z młodości, zaproszenie do restauracji, którą ten otworzył w Stambule. Yunas niepokoi się o losy niemieckiej dziennikarki, która regularnie bywa w jego lokalu, a od kilku dni się tam nie pojawiła. Niedługo później w cysternie Yerebatan Sarayi zostają znalezione zwłoki zamordowanej kobiety, przy której nie ma żadnych dokumentów. Tylko Yunus potrafi zidentyfikować zmarłą. Okazuje się, że jest to właśnie niemiecka dziennikarka Anja Sonntag…

Jednak życie komisarza Özakina składa się nie tylko z karkołomnych akcji policyjnych. Mężczyzna poświęca też sporo czasu swojej ukochanej żonie. Bo, mimo iż "Wydział zabójstw Stambuł" to serial kryminalny, zrealizowany na kanwie powieści pisarza Hülya Özkana, nie jest pozbawiony elementów romantycznych. I dlatego zapewne spodoba się damskiej części widowni. Premierowy odcinek już 12 października o godz. 20:00, kolejne odcinki w każdy sobotni wieczór.

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×