"Wyjątkowe smaki miast". BBC Lifestyle pokaże, że nawet wyjście na zwykłego burgera może zamienić się w niezapomniane doświadczenie!

Z okazji premiery programu "Wyjątkowe smaki miast" BBC Lifestyle połączył siły z Mini Marketem, aby dostarczyć kilku przypadkowym osobom iście luksusowego przeżycia w miejscu, w którym się tego w ogóle nie spodziewali. Czy rzeczywiście „wyjątkowość” może być dla każdego? Zobacz, jak to się robi!

Multimedia

"Wyjątkowe smaki miast" w niedzielę, 14.07.2019 o godz. 21:50 na BBC Lifestyle! - sprawdź program tv

Z okazji premiery programu "Wyjątkowe smaki miast" BBC Lifestyle połączył siły z Mini Marketem, aby dostarczyć kilku przypadkowym osobom iście luksusowego przeżycia w miejscu, w którym się tego w ogóle nie spodziewali i tym samym pokazać, że "wyjątkowość" jest dla każdego, a zwykły wieczór można uczynić niepowtarzalnym w bardzo prosty sposób. BBC deklaruje, że w ten sposób chce zachęcać do spędzania czasu z bliskimi, zaskakiwania się nawzajem oraz odkrywania smaków miast, które są na wyciągnięcie dłoni!

Nowa seria bez Stiga? Legenda programu wyjechała na wakacje do Polski?Zobacz więcej

W ramach cyklu "Lato pełne luksusu" BBC Lifestyle rozpoczyna emisję "Wyjątkowych smaków miast", programu prowadzonego przez Freda Sirieux, który nie tylko pracował w najlepszych restauracjach z gwiazdkami Michelin, ale jest też znany Polskim widzom z kulinarnego programu Netflixa "Bogate menu". Fred podróżuje do Paryża, Wenecji, San Sebastian i Edynburga odwiedzając znajomych szefów kuchni i krytyków kulinarnych, którzy oprowadzają go po swoich miastach śladami ulubionych knajpek oraz restauracji. Wspólnie doświadczają niesamowitych wrażeń kulinarnych i próbują lokalnych przysmaków. Niektóre z odwiedzanych miejsc są luksusowe, inne zupełnie na luzie – łączy je najlepsza obsługa, jakość jedzenia i wyjątkowa lokalizacja. Program pokazuje, że aby doświadczyć niesamowitego kulinarnego przeżycia nie trzeba iść do luksusowej restauracji, a wyjątkowo nie musi znaczyć drogo ani bardzo daleko.

ART[73510]

Zobacz galerię

Premiera pierwszego odcinka już w niedzielę 14 lipca o godz. 21:50 na BBC Lifestyle!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×