"Wyjdź za mnie" odcinek 10., FINAŁ! Uczestnicy znowu razem! Kto jest w związku, a kto wciąż szuka miłości? [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już ostatni odcinek programu "Wyjdź za mnie"! Co wydarzyło się w finale? Czy któraś z par postanowiła spędzić ze sobą życie? Kto znalazł miłość, a komu nie udało się odmienić swojego losu?

Multimedia

"Wyjdź za mnie" - sprawdź program tv

Dwumiesięczny pobyt w Domu Zaręczyn na Costa del Sol dobiegł końca. Uczestnicy spotkali się tym razem w Warszawie. Wśród nich byli też Małgorzata i Tadeusz, którzy jako jedyni zdecydowali się na ślub w programie. - Uzupełniamy się i wiele uczymy się od siebie - przyznał Tadeusz. Czy widzi w Małgosi jakieś wady? - Czasami ma grobową twarz, która żadnych emocji nie wykazuje. Wtedy nie wiem jak z nią rozmawiać - stwierdził.

Ślub Małgorzaty i Tadeusza. Zobacz zdjęcia z ceremonii! [PRZYSIĘGA+GALERIA]Zobacz więcej

Laura i Waldemar wyszli z Domu Zaręczyn razem, aby spróbować wspólnego życia. Okazało się jednak, że nie udało się stworzyć związku. - Nasze prywatne życie pokomplikowało się. Szczegóły pozostawimy dla siebie - wyjaśniła Laura. Co u Kasi i Dawida? Wciąż są w związku, ale nie mieszkają ze sobą. - Myślę, że z tego może być coś fajnego. Coś możemy stworzyć w przyszłości - oznajmiła Kasia.

Czas na Kamila, który ma obecnie niewielki kontakt z Anią. Kobieta podkreśliła jednak, że nie ma żalu do Kamila. Czy Kamil potyka się z Martą? - Nie wierzę w związki na odległość - przyznał Kamil. - To umiera śmiercią naturalną - podsumowała Marta. Najbardziej wybuchową parą w programie byli Katarzyna i Grzegorz. Oboje zgodnie przyznali, że nie są dla siebie stworzeni. - Czuję się pokrzywdzony przez ciebie - zwrócił się do Kasi Grzegorz. - Mieliśmy dużo momentów dobrych i złych. Nie chciałabym już tego roztrząsać - zakończyła Kasia.

Kolejne konflikty i miłosny trójkąt! Kamil wybrał Anię czy Martę? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednym z bardziej kochliwych mężczyzn w programie był Tomasz. Zdecydował się na zaręczyny z Eweliną, która nie do końca była przekonana, że Tomasz to mężczyzna dla niej. Inną kobietą, do której Tomasz coś poczuł była Anita. Okazało się jednak, że to także nie był celny strzał. - Będę dalej próbował ułożyć sobie życie. Teraz już na własną rękę - stwierdził Tomasz.

Na koniec eksperci programu - Maria Rotkiel i Tomasz Kozłowski - po raz kolejny zaprosili Małgosię i Tadeusza. Wręczyli im zaproszenie na romantyczną kolację w Atelier Amaero oraz podróż do Paryża!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×