"Wyjdź za mnie" odcinek 7. Kolejne kłótnie Kasi i Grzegorza. Tomasz oświadczył się Ewelinie! [ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się w Domu Zaręczyn? Kasia i Grzegorz mieszkają w apartamencie małżeńskim, ale czy to oznacza, że nic już im nie przeszkodzi na drodze do zaręczyn? Jak wyglądają relacje pozostałych uczestników "Wyjdź za mnie"?

Multimedia

"Wyjdź za mnie" w czwartki o godz. 22:15 w Polsacie! - sprawdź program tv

Na początek czas na nowych uczestników. Do Domu Zaręczyn weszła 39-letnia Alina. Na co dzień barmanka i matka dwójki dzieci. Swoją przygodę w Domu Zaręczyn rozpoczął też 29-letni mieszkaniec Zielonej Góry – Dawid. Jest spawaczem, a także trenerem personalnym.

Separacja, oszukane zaręczyny i kolejne pożegnania. Sprawdź, co się wydarzyło w Domu Zaręczyn!Zobacz więcej

W poprzednim odcinku Kasia i Grzegorz dostali klucze do apartamentu małżeńskiego, ale dziewczyna ma obawy przed przeprowadzką. Na dodatek Grzegorz usłyszał, jak Kasia flirtuje z nowym Dawidem! W międzyczasie nowy uczestnik nawiązał bliską relację z... drugą Kasią! Po zabawie w butelce doszło natomiast do kolejnej sprzeczki między mieszkańcami apartamentu małżeńskiego. Grzegorz jest zazdrosny o drugiego Dawida! Postanowił po męsku z nim porozmawiać, a Dawid zapewnił, że nie jest zainteresowany Kasią dopóki ona jest z Grzegorzem. Po kolejnej randce Kasia postanowiła przymierzyć suknię ślubną.

Tymczasem relacja Tomka i Eweliny ciągle się pogłębia, para spędza ze sobą coraz więcej czasu. - Ewelina to idealna kandydatka na żonę - uznał Tomek i zabrał swoją wybrankę na zakupy. - Lubię Tomasza coraz bardziej, ale trudno mi powiedzieć, czy coś z tego będzie - powiedziała Ewelina.

W związku Ani i Kamila nastąpiło ożywienie uczuć. Para uczciła to w winnicy. Niestety, w pewnym momencie Kamil zwrócił się do Ani per "Marta"! - Zauważyłam, że randki w naszym wykonaniu są niewypałem - stwierdziła Ania, po czym udała się porozmawiać z Martą.

Kasia i Grzegorz - najbardziej wybuchowa para w programie. Będą razem czy odpadną? [WIDEO]Zobacz więcej

Czas na kolejną ceremonię zaręczyn. Nowy Dawid zaproponował Kasi próbne małżeństwo i przeprowadzkę do apartamentu małżeńskiego. Grzegorz stwierdził, że jeszcze poczeka z oświadczynami. Tomasz postanowił natomiast wręczyć pierścionek zaręczynowy Ewelinie! - Myślę, że życie jest tylko jedno, daję ci szansę - usłyszał od swojej wybranki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×