"Wyjdź za mnie" odcinek 9. Kolejne konflikty i miłosny trójkąt! Kamil wybrał Anię czy Martę? [ZDJĘCIA]

Za nami 9. odcinek programu "Wyjdź za mnie"! Powiedzieć, że się działo to tak, jakby nie powiedzieć nic! Emocje sięgały zenitu, a wszystko za sprawą trójkąta Kamil, Ania i Marta oraz burzliwej relacji Katarzyny i Grzegorza! Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Wyjdź za mnie" w czwartki o godz. 22:15 w Polsacie! - sprawdź program tv

Emocje w programie nie ustają. Łzy, cierpienie i krzyk, to coś, co w ostatnim czasie definiuje związek Katarzyny i Grzegorza. Jesteś kłamczuchą i oszustką - rzucił kobiecie, Grzegorz. Za to Kasia i Dawid za nic mają kłótnie w domu, tylko beztrosko spędzają czas i się doskonale bawią. Dawid to wspaniały mężczyzna - powiedziała Kasia.

Ania i Kamil zaliczają kolejne konflikty. Rozmowa podczas gry w tenisa to nie był chyba najlepszy pomysł... ale z drugiej strony Kamil mógł nie flirtować z Martą. Nic dziwnego, że kobieta rzuciła rakietą i samotnie wróciła do domu zaręczyn. Może Kamil powinien szczerze porozmawiać z Anią i w końcu przyznać, że jest bardziej zainteresowany Martą? Póki co jednak nie zdobył się na szczerą rozmowę, ale za to wziął Martę za rękę, co widziała Ania...

Tego nikt się nie spodziewał! Grzegorz oświadczył się Kasi? Ewelina żałuje zaręczyn z Tomkiem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kamil i Marta wybrali się na spacer, gdzie postanowili szczerze porozmawiać. Mężczyzna wprost przyznał, że nie chce być z Anią, a Marta wyznała: Ode mnie masz zielone światło. Kamil w końcu zdecydował się na rozmowę z Anną, chociaż tak naprawdę już musiał - Kamil i Ania przestali być parą. Nie wiem co do niej czuję, może to tylko zauroczenie - wyznał Kamil.

Kasia została zaskoczona przez uczestników przyjęciem urodzinowym! Nie mogła ukryć wzruszenia. Kwiaty wręcz jej także Grzegorz, ale jednocześnie przyznał, że już nie ma szans, aby byli parą.

W końcu nadszedł wieczór zaręczyn. Dla Grzegorza i Kasi nie ma nadziei, nie zejdą się. Od czasu śmierci Kingi, do nikogo czegoś takiego nie poczułem. Szkoda. - przyznał mężczyzna. Kamil za to postanowił oświadczyć się Marcie! Wszyscy się spodziewali, że Dawid oświadczy się Kasi, ale... mężczyzna powiedział, że jeszcze nadejdzie na to czas, co mocno rozczarowało dziewczynę. Czy przetrwają?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×