Wykształcenie polskich gwiazd. Kim z zawodu są Michał Wiśniewski, Maryla Rodowicz, Martyna Wojciechowska? Nie uwierzycie, jakie studia skończyli!

Wykształcenie polskich gwiazd nie jest tajemnicą. Sprawdziliśmy, jakie studia skończyły polskie gwiazdy i czym zajmowały się, zanim zaistniały w show-biznesie. Wśród polskich aktorów, muzyków i celebrytów nie brakuje osób o zaskakującym wykształceniu.

Multimedia

Wykształcenie polskich gwiazd - jakie studia skończyły?

W naszym zestawieniu ujęliśmy 10 polskich gwiazd, znanych z estrad i telewizji. To osobowości, które głównie kojarzone są z telewizją i największymi scenami. Jak się okazuje, w czasach studenckich wielu z nich nawet nie podejrzewało, że ich dorosłe życie będzie tak mocno związane z show-biznesem. Zamiast tak zwanego "parcia na szkło", mieli praktyczne podejście do swojej kariery zawodowej.

Najbardziej znani polscy aktorzy niezawodowi. Oni zostali gwiazdami bez studiów aktorskich!Zobacz więcej

Jak wyglądałoby dziedzictwo polskiej piosenki, gdyby Maryla Rodowicz została sportsmenką? Czy Maciej Stuhr byłby dobrym psychologiem? Pewnie nie trudno sobie wyobrazić Margaret w roli projektantki mody - piosenkarka nigdy nie ukrywała swojej pasji, ale Michała Wiśniewskiego w hurtowni cebuli, chyba już tak.

Marzena Rogalska pokazała mieszkanie. Jest kolorowo i przytulnie. Łazienka wygląda jak z żurnala!Zobacz więcej

Jesteście ciekawi, jakie wykształcenie mają polscy celebryci, jakie studia ukończyli i czym zajmowali się w przeszłości? Zajrzyjcie do naszej galerii. Nie uwierzycie, co studiowały polskie gwiazdy - wśród zawodów jest m.in. psycholog, ekonomistka, prawnik a nawet technik sterylizacji medycznej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×