"Wymarzona miłość". Can Yaman obciął włosy i zgolił brodę! Poznalibyście go?

Can Yaman czyli Can Dvit z "Wymarzonej miłości" obciął włosy i zgolił brodę. Teraz w ogóle nie przypomina bohatera z "Rannego ptaszka". W nowej fryzurze Can Yaman jest nie do rozpoznania.

Multimedia

"Wymarzona miłość" - Can Yaman obciął włosy i zgolił brodę

Can Yaman zasłynął swoim charakterystycznym wyglądem. Długie włosy i gęsta broda, to image, do którego przyzwyczaił fanki "Rannego ptaszka". Jakiś czas temu aktor zapowiedział, że niedługo jego wygląd drastycznie się zmieni. Od stycznia 2020 Can Yaman miał iść bowiem do wojska, a następnie rozpocząć pracę nad nowym serialem.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Stało się! Can Yaman obciął włosy, zgolił brodę i... jest nie do poznania. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Can Divit z "Wymarzonej miłości" pozuje z fanem.

Poznalibyście Cana w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Izi (gość)

    Faceci zazdrosni ahah jest czego! Sexy facet! Bralabym jak reksio szynke!

    27.01.2020 10:32
  • Zuzia (gość)

    Cana Yamana poznam i w krótkich włosach i w długich i z brodą i bez brody to ten sam atrakcyjny i seksowny młody facet, a w moro wygląda na silnego, mocnego i odważnego wyborowego żołnierza.

    24.01.2020 21:27
  • Deniz (gość)

    Cana Yamana poznam w każdym wydaniu, w długich czy krótkich włosach z brodą czy bez to ten sam przystojny i atrakcyjny młody mężczyzna, a w moro wygląda bardzo męsko. Chciałabym Go zobaczyć w mundurze galowym 🤭 ciekawe czy takowe pojawi się w sieci🤔 Dzisiaj minęło już 14 dni jego obowiązkowej służby wojskowej. Jeszcze tylko tydzień i po wywiązaniu się ze swojego długu wobec ojczyzny będzie mógł opuścić koszary 🧿🧿

    20.01.2020 23:33
  • Bite (gość)

    Nie ma sie co oszukiwać, Divitem on był tylko w Ptaszku i już nim nie będzie. Nie odtworzy tego wizerunku nawet jak mu włosy i broda odrosną, to już nie będzie ta sama twarz. Poza tym do nowych ról będą go inaczej stylizować, to normalne dla aktora.

    20.01.2020 12:16
  • Kinia (gość)

    Bez charyzmy. Stracił całą męskość. Nie trudno się nie zgodzić ze wcześniejszymi wypowiedziami. Stał się przeciętny niczym się nie wyróżnia. Poprzedni wizerunek bardzo do niego pasował i był jedyny w swoim rodzaju. Teraz... jakby czar prysnal

    19.01.2020 21:48
  • majtki na szelkach :) (gość)

    Powiem tak- jak na ponoć zdolnego aktora to role ma mało ambitne. W miłości na przekór, w Sprawach sercowych czy w tym Rannym ptaszku- co tu jest wyszukanego dla aktora który miałby aspiracje zawodowe? według mnie to on ciągnie na swojej aparycji, urodzie macho i myślę sobie że go nawet "zrobili" na Cana Divita- ta gęsta broda i bujne włosy związane w kucyk to aby na pewno w 100% jego własne? jakoś nie dowierzam

    19.01.2020 20:42
  • gość (gość)

    sdfghhj

    19.01.2020 15:34
  • Mira (gość)

    "F" wypada mi z Tobą zgodzić.Polskie dziewczyny,kobiety a tutaj nawet babci spadają majtki,są w Turcji postrzegane jak Rosjanki i Ukrainki a jeżeli wchodzi kasa,to ho,ho.Niestety.Co dotyczy Yamana,nie wiem czy aż taki zdolny,skoro o teatrze nie myśli,skoro odmówił Ameryce.Nie wiem czy brak umiejętności,rywalizacja?,czy kasa w Turcji przy serialach. Ja uważam skoro taki zdolny,to powinien zabrać się za bardziej ambitną materię.Aczkolwiek jego gra w rannym ptaszku mi się osobiście podoba.Widzę,że na forum są ekspertki tureckich seriali,czy nie lepiej poczytać dobrą książkę?ale każdy dokonuje swojego wyboru.Jowito czy tylko masz szacunek do ludzi wykształconych i utalentowanych????pewno samej brakuje ci wykształcenia.

    18.01.2020 17:29
  • Jowita (gość)

    Can Yaman to zdolny ,młody aktor,proszę o więcej szacunku w wypowiedziach.On jest człowiekiem wykształconym i utalentowanym .

    17.01.2020 06:13
  • F. (gość)

    Gdy czytam niektóre komentarze to nachodzi mnie smutna refleksja, że może mężczyźni mają sporo racji pisząc obraźliwie, że Polki głupieją dla facetów o egzotycznej urodzie. Babciu- majtki opadają na jego uśmiech? Pewnie tobie... Zdajesz sobie sprawę jak to brzmi? I jak o tobie świadczy? Super ciacho! Dobre sobie. A co to w ogóle znaczy, że ktoś jest super ciachem? To, co zafundował w Hiszpanii, gdzie zignorował fanki, bo "umęczony" trudami podróży nawet nie raczył wyjść i im pomachać sugeruje, że ani on super ani te majtki by nie opadły... Facet poszedł do wojska, wygląda zatem stosownie do zaistniałej sytuacji- zgolić brodę, ściąć włosy i włożyć mundur, bo pan jesteś teraz na służbie ojczyźnie a nie na planie filmowym. Co on jakiś równiejszy od innych jest względem tego obowiązku jako obywatel, że mieliby dla niego wyjątek zrobić? A z jakiej racji? Dla zakochanych w nim fanek? Bez przesady, drogie panie, bez przesady...

    15.01.2020 23:06
  • CanSan (gość)

    Oczywiście, że tak! Cana Yamana🤴 poznam w każdym wydaniu...znam Jego nie jeden wizerunek z wcześniejszego okresu przed rolą Cana Divita🦅🖤 w EK🐦❤... jest to ten sam przystojny Can Yaman🤴 tylko w krótkich włosach i bez zarośniętej brody...który na 21 dni 6-tego Stycznia zasilił szeregi armii tureckiej... w sieci nie tylko pojawiło się zdjęcie na którym Can Yaman🤴pozuje z wiernym fanem, ale jest też fotka zrobiona z ukrycia na stołówce w koszarach (widać, że w wojsku też nie ma spokoju od wścibskich i ciekawskich fleszy...NIESTETY)...powiem że moro mu pasuje...wygląda w nim bardzo męsko...to w dalszym ciągu wykształcony... inteligentny...utalentowany Can Yaman 🤴... ścięte włosy i zgolona broda to tylko wygląd zewnętrzny...który może zmieniać do woli i tak zawsze będzie atrakcyjnym mężczyzną... a to jakim jest człowiekiem wewnętrznie pozostanie i nikt mu tego nie odbierze...Cana Yamana (osobę publiczną) można oceniać przez pryzmat Jego pracy zawodowej tylko i wyłącznie jako aktora...a nie jako człowieka/osobę bo przecież nie znamy Go osobiście w prawdziwym życiu...nie znamy prawdy potwierdzonej rzetelnymi dowodami takich w 100%... a te wszystkie plotki...tanie sensacje niejednokrotnie wyssane z przysłowiowego palca jakie krążą w sieci i nie tylko na temat Jego życia prywatnego to stek bzdur bez potwierdzenia bez żadnych konkretnych fundamentalnych dowodów...Demet Özdemir👸❤ i Can Yaman 🤴❤ nigdy nie potwierdzili i nie wydali żadnego oświadczenia że są lub byli parą w realu... Can Yaman🤴 jak by skrzywdził Demet Özdemir 👸❤ to Ona nie zaprosiłaby Go na oficjalną inaugurację reklamy firmy L'Oreal której obecnie jest ambasadorką i w wywiadach nie wypowiadałaby się dobrze o Canie Yamanie🤴..nawet by o nim nie wspomniała.. co niektórzy myślą że znają Cana Yamana🤴 i Jego życie prywatne...ale prawda jest taka że nic o nim nie wiedzą... prawdę zna tylko Can Yaman 🤴... życie prywatne jest jego sprawą i tyle na ten temat...nikt z Nas nie lubi jak ktoś z butami wchodzi w Nasze życie i narusza Nasz osobisty bardzo intymny świat....więcej szacunku, życzliwości i pozytywnego nastawienia❤🙏 Fanka EK 🐦❤ 😊🙋‍♀️

    15.01.2020 17:56
  • A (gość)

    Alice a skąd masz te wszystkie informacje??

    15.01.2020 15:13
  • Hok (gość)

    Ja nie wiem aktor jak aktor a jego życie prywatne co kogo to obchodzi z kim jest kim się bawi itd nic nikomu do tego widzicie tyle ile piszą.

    15.01.2020 07:58
  • Mira (gość)

    Alice moje zdanie jest podobne ale ja nie miałam tyle odwagi żeby prawdę napisać.Bo polskie kobiety i nie tylko zwariowały na jego punkcie a nie ma za kim.Zarozumiały typek,bawi się kobietami i nadal sam.A proces przegrał,bo mu się wydawało,że jemu wszystko wolno.Ot Albańczyk ,,,,,i tyle.

    15.01.2020 07:24
  • Basua (gość)

    HE is always handsome man.the most handsome in the world

    15.01.2020 01:08
  • Alice (gość)

    Teraz zwykły Turek.. ma tak rozdmuchane ego i w życiu prywatnym bardzo skrztwdził zakochaną w nim Denet/Sanem.. wredny typ babiarz i dlatego przestałam oglądać serial.. To Sanem prowadziła go przez odcinki grając oczami a on teraz gwiazdorzy.. Prywatnie okropny.. kobiety za nim szaleją bo zbudował ciało doczepili mu włosy i zagęścili brodę.. sztab ludzi koło niego robi a ludzie uwierzyli w jego miłość.. Dajcie spokój z tym dupkiem

    14.01.2020 22:20
  • Goja (gość)

    Nie no, bez brody i długich włosów to ni ten sam facet. Tamten był super ciacho, a ten jest przeciętny. Niech jak najszybciej wróci wcześniejszego wizerunku

    14.01.2020 22:17
  • Heniek (gość)

    Nie znam człowieka.

    14.01.2020 21:43
  • Monika (gość)

    Nadal przystojny. W tych długich włosach mogły zagrać Robinsona Crusoe

    14.01.2020 21:29
  • Babcia (gość)

    Nie ważne czy ma brodę i długie włosy. Jeden jego uśmiech i majtki opadają bo i tak jest przystojny i ma ten figlarny błysk w oku.

    14.01.2020 21:23
NowszeStarsze