"Wymarzona miłość". Can Yaman oskarżony o pobicie. Czy Can Divit z "Rannego ptaszka" naprawdę zaatakował fankę w klubie?

Can Yaman ma kłopoty. Aktor z „Wymarzonej miłości” został oskarżony o pobicie, niektórzy jednak twierdzą, że to Can Divit z „Rannego ptaszka” jest ofiarą w całej tej sprawie.

Multimedia

”Wymarzona miłość” - Can Yaman oskarżony o pobicie

Can Yaman znalazł się w centrum przykrej sytuacji. Aktor z „Wymarzonej miłości” został oskarżony o pobicie. Jedna z fanek Cana Divita z „Rannego ptaszka” oskarżyła go o pobicie. Çiğdem Gökaşan opowiedziała, co takiego wydarzyło się w jednym z klubów. Kobieta miała być w lokalu na imprezie urodzinowej i kiedy zobaczyła Cana Yamana, podeszła do niego i poprosiła o wspólne selfie. Çiğdem objęła aktora i chciała, aby on zrobił to samo do zdjęcia. Kiedy Can odmówił, ta odeszła bez słowa. Według zeznań kobiety,następnie filmowała siebie podczas tańca, jednak Can Yaman był przekonany, że nagrywa go bez jego zgody. Aktor miał podejść do niej, wykręcić jej ramię i wyrzucić z klubu.

Can Yaman zapuszcza brodę i włosy. Znów zaczyna przypominać Cana z "Rannego ptaszka"?Zobacz więcej

Całe zdarzenie miało miejsce w listopadzie 2019. Niektórzy twierdzą, że kobieta próbuje wrobić aktora. Sam Can Yaman na razie nie zabrał głosu w tej sprawie.

Policja interweniowała po przylocie Cana Yamana do Hiszpanii! Fani "Rannego ptaszka" oszaleli!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 😁 (gość)

    Na fejsie grupa,, Zakątek Tureckich Seriali 'wszystkie odcinki z polskimi napisami, wrzucają teraz stare informacje bo się zrobił szum za przerwane odcinki i chyba chcą zniechęcić w ten sposób do upominania się o resztę odcinków 🤔

    11.03.2020 18:51
  • CanSan (gość)

    Pod streszczeniem "Wymarzona Miłość" Ślub Sanem🕊❤ i Cana🦅❤ Telemagazynu z 04.03. tam znajduje się mój wpis z 5.03. gdzie można obejrzeć wszystkie odcinki Rannego Ptaszka 🐦❤ z polskimi napisami i z lektorem w języku rosyjskim... Wielka Fanka EK 🐦❤😊Powodzenia 🙋‍♀️

    10.03.2020 15:23
  • Załamana (gość)

    Gdzie można obejżeć resztę odcinków po polsku, chociaż z napisami polskimi bo po turecku to nie to samo masakra jakaś że zabrali serial "ranny ptaszek"

    10.03.2020 09:43
  • Aga (gość)

    Wkurzające że puścili jakąś powtórkę...taki fajny serial .. 😭😭😭😭

    09.03.2020 20:20
  • Kacha (gość)

    Na Fejsie na grupie ,, zakątek tureckich seriali ,, można obejrzeć cały film

    09.03.2020 17:25
  • Fan (gość)

    Chcę obejrzeć do końca mój ulubiony serial 😭

    09.03.2020 13:43
  • Tynula (gość)

    Dlaczego serial został przerwany pod koniec odcinków głupota a jak widać na sporą oglądalność chociaż odcinki na VOD dajcie

    09.03.2020 10:01
  • Pami (gość)

    Wznowcie emisie serialu!!!!

    09.03.2020 08:58
  • Iwa (gość)

    Głupota że przerwali serial. Super produkcja świetni grają aktorzy. Muszą puścić go do końca. Prosimy o dalszy ciąg. Telewizja będzie mieć 2 miliardy zł to zacznie puszczać kampanię a nie jakiś tam serial który oglądalo sporo osób. Myślą że będziemy zamiast filmu oglądać ta głupotę.

    09.03.2020 08:22
  • Miłośniczka (gość)

    Żądamy wznowienia naszego serialu My Chcemy Rannego Ptaszka

    09.03.2020 06:47
  • Miłośniczka (gość)

    Żądamy wznowienia naszego serialu My Chcemy Rannego Ptaszka

    09.03.2020 06:46
  • Miłośniczka (gość)

    Dlaczego nie będzie dalszych odcinków Rannego ptaszka jestem załamana

    09.03.2020 06:41
  • Jowita (gość)

    Can jest wyjątkowo przystojny i zdolny nie wierzę w te pomówienia. Aktor turecki jest uwielbiany w wielu krajach.

    08.03.2020 22:16
  • Izabell (gość)

    Przerwanie serialu pod koniec i nie pokazanie całego to chwyt poniżej pasa Prosimy puścić serial Wymarzona miłość do końca Tak się nie postępuje z widzami To cios poniżej pasa A teraz jeszcze wyssane z palca oczernianie Cana

    08.03.2020 22:15
  • CanSan (gość)

    Pani Redaktor Telemagazynu myli się... otóż Can Yaman 🤴 zabrał głos w tej sprawie🤴🔊 ... wydając oświadczenie 05.03.2020r. w którym mówi jasno... że 22.11.2019r. do klubu "RUBY" przyszedł w bardzo późnych godzinach nocnych... a ponieważ... że jest osobą publiczną i dość znaną po sukcesie Erkenci Kuş 🐦❤ wiele osób przebywających w tym lokalu chciało z nim zrobić sobie zdjęcie i że nikomu nie odmówił🤴📸🤳... ponieważ jest osobą bardzo pozytywną i otwartą oraz bardzo szanuje swoich fanów... i że incydent jaki został przedstawiony... opisany w gazetach "Huriyyet" i "Ucankus" nie miał miejsca i nic takiego się w tym dniu nie wydarzyło... i że nie widział tej Pni (kobiety) i jedynie co przychodzi mu na myśl to tylko to... że Ona po prostu próbuje wykorzystać Jego sławę dla swoich nieuczciwych celów/planów💰💰💰💰... według Cana Yamana 🤴 ta Kobieta kłamie... i że oficjalnie nie ma jeszcze żadnej złożonej skargi na Niego przez tą Panią... a tym bardziej na dzień dzisiejszy nie ma mowy o jakimkolwiek procesie sądowym... 🧿🤴🧿

    Moje źródła dość wiarygodne ( ich informacje jak dotąd zawsze okazywały się prawdziwe) podają, że lokal "RUBY" ponoć jest wyposażony w kamery i nawet jak dojdzie do jakiegokolwiek procesu przeciwko aktorowi to wtedy wszystko będzie jasne i zapisy ujawnią prawdę... oraz w klubie jak zawsze o tej porze było bardzo dużo ludzi/świadków... źródła te podają również... że jest to jawna płatna prowokacja i spisek przeciwko aktorowi... i że tureckie media próbują nie pierwszy raz zresztą zepsuć dobry wizerunek Yamana🤴 i dlatego brzydko mówiąc mieszają Go z błotem i przedstawiają Go w bardzo złym świetle chcąc zdyskredytować Jego jako osobę... za każdym razem ilokroć Can🤴 jest chwalony za sukces i za popularność w Europie i nie tylko... zaraz następnego dnia pojawiają się absolutnie negatywne wiadomosci o Nim🤴... a wszystko dlatego, że kochają Go za granicą ❤🤴❤ gdzie często jest zapraszany... i jest to celowe działanie przeciwko Yamanowi🤴... który już nie raz w swoich wywiadach mówił ...podkreślał (zaznaczał) że walczy ze stereotypami i z uprzedzeniami w stosunku do Jego osoby od dzieciństwa... nie raz dano mu odczuć, że nie jest turkiem (nie jest Ich... nie jest stąd) że jest za bardzo europejski... myśli po europejsku itp... w tych że wywiadach mówił też, że nie pozwoli by te wszystkie złe rzeczy jakich doświadczył i doświadcza Go pochłonęły... zniszczyły...gdyż jest silną osobą... zna swoją wartość i mocno stąpa po ziemi... i jak każdy z Nas jest tylko człowiek i ma prawo też do popełniania błędów... że wszystko w życiu jest doświadczeniem i najważniejsze jest to... żeby umieć z tych doświadczeń wyciągać wnioski i brać z nich lekcje i iść dalej...kontynuować swoją "podróż"...🧿🤴🛣🚘🧿 nie stać w miejscu ... nie zatrzymywać się... i nie poddawać się....🧿🤴🧿👏👏👏 Wszystkie te plotki... pomówienia... zła prasa... zazdrość i zawiść ludzka...które na Niego spadają... testują tylko Jego młody charakter i wytrzymałość psychiczną.. bardzo brudny jest ten Świat show biznesu.... do którego nie tak dawno odniósł się jeden z aktorów i prezenterów tureckich Onur Buyuktopcu/Koray znany z Kiralik Aşk/ Miłość na wynajem... który powiedział jak by wcześniej wiedział... że ten Świat fleszy i jupiterów jest takiem bagnem nigdy by do niego nie wszedł 🎥🎞📽🎬📸📹📼📷🎭📸... jakież smutne stwierdzenie🙁☹ 🙋‍♀️

    08.03.2020 21:47
  • CanSan (gość)

    Pani Redaktor Telemagazynu myli się... otóż Can Yaman 🤴 zabrał głos w tej sprawie🤴🔊 ... wydając oświadczenie 05.03.2020r. w którym mówi jasno... że 22.11.2019r. do klubu "RUBY" przyszedł w bardzo późnych godzinach nocnych... a ponieważ... że jest osobą publiczną i dość znaną po sukcesie Erkenci Kuş 🐦❤ wiele osób przebywających w tym lokalu chciało z nim zrobić sobie zdjęcie i że nikomu nie odmówił🤴📸🤳... ponieważ jest osobą bardzo pozytywną i otwartą oraz bardzo szanuje swoich fanów... i że incydent jaki został przedstawiony... opisany w gazetach "Huriyyet" i "Ucankus" nie miał miejsca i nic takiego się w tym dniu nie wydarzyło... i że nie widział tej Pni (kobiety) i jedynie co przychodzi mu na myśl to tylko to... że Ona po prostu próbuje wykorzystać Jego sławę dla swoich nieuczciwych celów/planów💰💰💰💰... według Cana Yamana 🤴 ta Kobieta kłamie... i że oficjalnie nie ma jeszcze żadnej złożonej skargi na Niego przez tą Panią... a tym bardziej na dzień dzisiejszy nie ma mowy o jakimkolwiek procesie sądowym... 🧿🤴🧿

    Moje źródła dość wiarygodne ( ich informacje jak dotąd zawsze okazywały się prawdziwe) podają, że lokal "RUBY" ponoć jest wyposażony w kamery i nawet jak dojdzie do jakiegokolwiek procesu przeciwko aktorowi to wtedy wszystko będzie jasne i zapisy ujawnią prawdę... oraz w klubie jak zawsze o tej porze było bardzo dużo ludzi/świadków... źródła te podają również... że jest to jawna płatna prowokacja i spisek przeciwko aktorowi... i że tureckie media próbują nie pierwszy raz zresztą zepsuć dobry wizerunek Yamana🤴 i dlatego brzydko mówiąc mieszają Go z błotem i przedstawiają Go w bardzo złym świetle chcąc zdyskredytować Jego jako osobę... za każdym razem ilokroć Can🤴 jest chwalony za sukces i za popularność w Europie i nie tylko... zaraz następnego dnia pojawiają się absolutnie negatywne wiadomosci o Nim🤴... a wszystko dlatego, że kochają Go za granicą ❤🤴❤ gdzie często jest zapraszany... i jest to celowe działanie przeciwko Yamanowi🤴... który już nie raz w swoich wywiadach mówił ...podkreślał (zaznaczał) że walczy ze stereotypami i z uprzedzeniami w stosunku do Jego osoby od dzieciństwa... nie raz dano mu odczuć, że nie jest turkiem (nie jest Ich... nie jest stąd) że jest za bardzo europejski... myśli po europejsku itp... w tych że wywiadach mówił też, że nie pozwoli by te wszystkie złe rzeczy jakich doświadczył i doświadcza Go pochłonęły... zniszczyły...gdyż jest silną osobą... zna swoją wartość i mocno stąpa po ziemi... i jak każdy z Nas jest tylko człowiek i ma prawo też do popełniania błędów... że wszystko w życiu jest doświadczeniem i najważniejsze jest to... żeby umieć z tych doświadczeń wyciągać wnioski i brać z nich lekcje i iść dalej...kontynuować swoją "podróż"...🧿🤴🛣🚘🧿 nie stać w miejscu ... nie zatrzymywać się... i nie poddawać się....🧿🤴🧿👏👏👏 Wszystkie te plotki... pomówienia... zła prasa... zazdrość i zawiść ludzka...które na Niego spadają... testują tylko Jego młody charakter i wytrzymałość psychiczną.. bardzo brudny jest ten Świat show biznesu.... do którego nie tak dawno odniósł się jeden z aktorów i prezenterów tureckich Onur Buyuktopcu/Koray znany z Kiralik Aşk/ Miłość na wynajem... który powiedział jak by wcześniej wiedział... że ten Świat fleszy i jupiterów jest takiem bagnem nigdy by do niego nie wszedł 🎥🎞📽🎬📸📹📼📷🎭📸... jakież smutne stwierdzenie🙁☹ 🙋‍♀️

    08.03.2020 21:40
  • Maax (gość)

    Zakończenie w połowie tego ciekawego serialu to głupota TVP !!!

    08.03.2020 21:04
  • Dulcia (gość)

    Muszą o czymś pisać. Pewnie dostali za to kupę kasy. Mam nadzieję że to wszystko się wkrótce wyjaśni. Raz go chwała pod niebiosa potem szkalują. ŻAŁOSNE

    08.03.2020 20:55
  • Ja (gość)

    Dziewczynka liczy na 5min slawy? Nawet jesli zareagowal to pewnie nie az tak ordynarnie....

    08.03.2020 19:15
  • FanCan (gość)

    Nie wierzę, że Polskie media są gorsze od Tureckich! Jak już zżynacie tekst z tureckich pudelków to chociaż piszcie wszystkie informacje. Owy tabloid wyjaśnił cała sprawę w kolejnym poście. Ale po co pisać prawdę? Z odcinkami Wymarzonej miłości też nie pokuśliście się o wszystkie I formacje odnośnie emisji. Mam nadzieję, że ludzie nie uwierzą w ten tekst tak łatwo.

    08.03.2020 18:38
NowszeStarsze