"Wymarzona miłość". Can Yaman pozuje w wojsku z mamą. Podobny? Jak prezentuje się w mundurze i nowej fryzurze?

Can Yaman czyli Can Divit z "Wymarzonej miłości" obciął włosy, zgolił brodę i poszedł do wojska. Aktor z "Rannego ptaszka" opublikował właśnie zdjęcie w mundurze z mamą.

Multimedia

"Wymarzona miłość" - Can Yaman pokazał mamę

Od dłuższego czasu mówiło się o planach Cana Yamana czyli Cana Divita z "Wymarzonej miłości". Aktor z początkiem 2020 roku miał odbyć służbę wojskową i w tym celu musiał zgolić brodę i obciąć włosy.

Can Yaman obciął włosy i zgolił brodę! Poznalibyście go?Zobacz więcej

Can Yaman po dłuższej nieobecności na Instagramie, opublikował zdjęcie, na którym pozuje w mundurze z mamą. Jest podobny do mamy? Jak Wam się podoba Can Yaman w takim wydaniu? Wciąż przypomina Cana z "Rannego ptaszka"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magdalena (gość)

  Miro, właśnie pokazałaś, jaką Ty jesteś niesympatyczną , nadmiernie emocjonalną i rzucającą inwektywami osobą, A jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to już nie mój problem. I nie jestem starszą, sfrustrowaną kobietą--mam się dobrze, w życiu jestem szczęśliwa i mam niewiele ponad 30 lat.

  24.02.2020 22:01
 • Mira (gość)

  Magdaleno jakim prawem obrażasz moje służbowe,tureckie koleżanki i kolegów?kto Ci na to zezwolił?oni mają argumenty a Ty inwektywy.Nie musisz mi współczuć,mogłabyś, gdybym to ja była Twoją znajomą,wówczas jak najbardziej.Jesteś antypatyczną,zestresowaną,prawdopodobnie starszą kobietą a moi znajomi dobrze znają obce języki i pozytywnie nastawieni do życia,pomimo,że mieszkają w swoim kraju i nie są światowcami jak Ty i z taką charyzmą intelektualną jak Ty.Nie udawaj głupa,że nie wiesz o seks wycieczkach dla Polek do Dubaju,Istambułu i innych miast.Ja nie będę krzyczeć na ulicach Istambułu,że Polki są miłe,ciepłe,ładne a Polacy mają zdolności do języków itd./Ale Ty wsiadaj do samolotu i jako samarytanka pędz po ulicach Istambułu i podnieś walory Polek.Każdy pracuje na swój wizerunek i ja od Ciebie niczego nie oczekuję.Nie udawaj też ,że nie wiesz,że za granicami Francuz dogada się z Francuzem.,Niemiec z Niemcem.,Ukrainiec z Ukraińcem,ba nawet Cygan z Cyganem ale Polak z Polakiem nie.Wystarczy popatrzeć jak w kraju obrzucają się błotem.Nie bredz głupot i nie odpowiadaj na mój komentarz.

  24.02.2020 17:20
 • Magdalena (gość)

  Do Miry--wynika z tego, że osoby jakimi się obecnie otaczasz, są niedouczone, źle wychowane i w ogóle dość prymitywne. Dziwi też, że Ty tak łatwo ulegasz ich wpływowi. Ciekawi mnie, w jakim kraju teraz przebywasz, bo może o jego mieszkańcach też dałoby się powiedzieć w podobny sposób. Z taką pogardą wobec innych mówią tylko ci, którzy są bardzo zakompleksieni i poniżając innych, sami próbują poczuć się lepiej. Skoro o Polkach mówi się tak źle tam, gdzie przebywasz, to jak Ty tam musisz czuć się niekomfortowo, bo rozumiem, że o Tobie mają takie samo zdanie. Czy jednak oceniają Cię inaczej ? A może po prostu to, jak kto się prowadzi, jest sprawą indywidualną i nie można obarczać winą wszystkich mieszkanek danego kraju. Gdybym kierowała się tak prymitywnymi ocenami, to musiałabym powiedzieć, że wszystkie Niemki, Francuzki, Brytyjki etc to panie wykonujące najstarszy zawód świata tylko dlatego, że jakieś ich przedstawicielki taką "profesją " się parają. To niesprawiedliwe uogólnienia i stereotypy. Ja mieszkałam w kilku krajach Europy Zachodniej i gdy mówiłam, że jestem Polką, a zawsze to podkreślałam, słyszałam tylko miłe słowa o Polkach i Polakach--że jesteśmy miłe, ciepłe, ładne, że Polacy mają zdolności językowe, są muzykalni i pracowici. Widać, to kwestia środowiska, w jakim się przebywa. Współczuję więc Tobie, że otaczasz się tak prymitywnymi ludźmi. Pozdrawiam

  17.02.2020 10:45
 • Mira (gość)

  Jestem obecnie daleko,bardzo daleko od swojego kraju.Mam trudnosci z obejrzeniem. serialu,ciagle pokazuje mi sie komunikat ˋZe wzgledow licencyjnych material jest niedostepny w twoim krajuˋPisalam oCY Arab oczywicie przesadzilam a to dlatego,ze czasem mamy wolny czas ˆsluzbowo¨ i sie wygupiamy.To oni mowia,ze sa nazywani Arabami,brudasami,muslinami itd i ja zglupia tak napisalam.Wiedzialam,ze na tym forum sa osoby inteligentne i w mig wylapja moj blad.Nie mylilam sie.Jezeli chodzi o Polki,nie maja dobrej reputacji i tutaj niechodzi oCY a ogolnie .Nie tylko mam problem a serialem ale z pisaniem rowniez.

  16.02.2020 15:11
 • Ja - Do Miry (gość)

  Odebrałam , że w swoim komentarzu " Polki ach i och nad Arabami" miałaś na myśli ogólnie urodę mężczyzn pochodzących z Bliskiego Wschodu. Że było to całościowe ujęcie, nie ze szczególnym wskazaniem na CY. Zresztą zupełnie się z Tobą zgadzam.

  09.02.2020 12:16
 • Magdalena (gość)

  Do Miry-jak już ktoś napisał-Turcy nie są Arabami, ale Can Yaman nawet niewiele ma z Turka., jeśli w ogóle cokolwiek. Cała jego rodzina ze strony ojca pochodzi z byłej Jugosławii, a matka ma korzenie macedońskie ( jej matka pochodzi ze Skopje). Nie wiadomo tylko jakiego pochodzenia jest ojciec matki ( mieszka w Szwajcarii). C.Y. ma zupełnie inną urodę niż Turcy.

  08.02.2020 17:50
 • dokształc się (gość)

  Mira , mylisz się. Turcy nie są Arabami.

  07.02.2020 16:00
 • Mira (gość)

  Jak to........rodziców się wstydzić???????nie do wiary,no chyba patologii,,,,,chociaż jak twierdzą psycholodzy, nie które dzieci bardzo takich rodziców kochają,nie wiem,bo ja mam wspaniałych

  02.02.2020 17:33
 • Magdalena (gość)

  Do Berty--pisząc wcześniej o tym, że z pewnością nie odmówiłby wspólnego zdjęcia z fanką, gdyby ta go o to poprosiła, wiedziałam, ze w Hiszpanii zachował się wobec gromady fanek inaczej niż robił to wcześniej pozując z nimi do selfie przez dwie godziny nawet. Aby ocenić kogoś, trzeba uwzględnić inne jego zachowania i i osadzać je w szerszym kontekście. Can Yaman miał wyjątkowo dużo cierpliwości i szacunku dla swoich fanów, wychodząc do nich i robiąc zdjęcia przez godziny. Jednak każdy człowiek ma swoją odporność, nikt nie jest maszyną, Can Yaman też nie. Widziałaś jak go szarpano i ciągnięto za płaszcz na lotnisku w Hiszpanii, że aż policja musiała interweniować ? Uważasz, że w takiej sytuacji nie miał prawa być zmęczony i wyczerpany? Wciąż uważam, że szanuje swoich wielbicieli, ale są pewne granice. Ja za to dodatkowo widziałam, z jaką serdecznością i ciepłem potraktował jedną z jego fanek, która została zaproszona do hiszpańskiej TV--była to starsza schorowana kobieta, nie wiedziała, że przygotowano dla niej taką niespodziankę. A Can Y. szczerze j ą przytulił i wziął w ramiona. Dobrze, że piszą tu również rozsądne osoby i oddają mu sprawiedliwość. Mnie również bardzo się podoba, jak już ktoś zauważył, to, że ceni i szanuje rodziców, podkreśla, że zawsze byli jego przyjaciółmi, motywowali do rozwoju, dbali o dobrą edukację, języki, pokazywali świat. Na uznanie zasługuje też fakt, że pomimo rozwodu potrafili stworzyć swojemu dziecku dobre, stabilne warunki do rozwoju. Pozdrawiam

  02.02.2020 16:49
 • gość (gość)

  do Berty;przypomnij sobie jak nasz MAŁYSZ odpowiedział ze nie chciał dawać autografów,a przez niektórych nazwano że ,,olał,, fanów,, powiedział że czasem jest to szalenie uciążliwie jak cię szarpia i ciągną z każdej strony,nie zdając sobie sprawy jak ten człowiek sie czuje.Can promował,,siebie,,w krajach ktore zakupiły hurtem wszystkie jego filmy i tam gdzie miał całe rzesze fanów.Hiszpania o ile pamietam była ostatnia mógł mieć dość.Zobacz zdjęcia z jego powrotu..w kraju robiono mu złą prasę.Już chyba wiedział jak go oczerniają ,a on wypromował swój kraj na arenie międzynarodowej.Ja go usprawiedliwiam w tym wypadku.Wrócił do kraju zdruzgotany i zniesławiony nawet nie chciał z nikim na lotnisku rozmawiać.

  02.02.2020 13:50
 • gość (gość)

  Szanujmy swoje i innych gusta.Jednym sie podoba bo..innym sie nie podoba bo..Nie wszystko ładne dla nas innym się podoba.Ale na mnie Yaman zrobił bardzo pozytywne wrażenie oceniam jego wszystkie filmy.Gra czasem ,,wycofanie,,oszczędnie i to jest jego atut.Tam gdzie gra bardziej ekspresyjnie tez nie szaleje i nie robi złego wrażenia.Przenosząc na nasz rodzimy grunt. Olbrychcki , Linda,/nagrody im. Zbyszka Cybukskiego nie na darmo/grali spokojnie byli uwielbiani w swoim czasie a teraz sie z nich śmiejecie,wszystko sie zmienia gusta moda dajcie ludziom żyć.Gust jak d...każdy ma własną.A obserwując zdanie Turkow to tam tez sa podziały na tych co wierzą zółtej prasie/Skandalistom typu super ekspres i pudelek/i tych którzy sami oceniają .Coś mi to przypomina nasze podwórko.Najpierw łał..na szczyt..bohater a potem wiadro pomyj i do rynsztoku.Po rozmiawiajmy o NIM za rok jak sie tam uspokoi.Trzymajcie sie FANKI .Jeszcze jedno Can ma wiele zdjęc z matką i ojcem których sie nie wstydzi a w wywiadach podkreśla ile im zawdzięcza/mimo ich rozwodu/

  02.02.2020 13:40
 • Berta Martinez (gość)

  Poczytaj sobie Magdaleno, jak potraktował fanki w Hiszpanii...

  02.02.2020 00:21
 • Alla (gość)

  🙏❤

  01.02.2020 21:06
 • Alla (gość)

  Jest super w kazdym wcieleniu i w dlugich i w krotkich wlosach.z brodą i bez.ma piękne oczy .jest sexi.

  01.02.2020 21:03
 • Magdalena (gość)

  Każdy ma prawo do swoich preferencji, więc Tobie Can Yaman nie musi się podobać. Tym, którym się podoba, ma przestać się podobać tylko dlatego że by ich nie zauważył gdzieś po drodze? Co to w ogóle za rozumowanie? A to on ma rozpoznawać każdą osobę, której się podoba? A co do robienia sobie zdjęć z nim, to myślę, że nie miałby nic przeciwko, gdyby się do niego podeszło i o to poprosiło--w sieci jest dużo filmików, jak fotografuje się ze swoimi fanami . Pozdrawiam

  01.02.2020 12:21
 • niezakochana w nim (gość)

  Fanko, nie każda kobieta się w nim kocha. Ja na pewno nie! Mnie on się nie podoba, co nie znaczy, że nie jest przystojny i atrakcyjny. Pewnie jest, ale nie w moim guście. Tym zachwycającym się nim proponuję pomyśleć, czy gdyby was mijał na przykład na lotnisku - jesteście pewne, że by was zauważył i pozwolił sobie zrobić z nim zdjęcie? A wy tu tak wzdychacie....

  30.01.2020 21:48
 • 😎 (gość)

  Z pewnością długie włosy i broda dodają mu lat przez co jest bardziej męski, natomiast bez zarostu z krótkimi włosami wygląda o 10 lat młodziej, taki chłopiecy, szczawik. 😁Obie wersje są OK❤️

  30.01.2020 19:05
 • fanka (gość)

  Kochani różnie oceniacie Cana ja go cenie za jego lojalność doSanem ze. Jest przystojniakiem w każdym calu a jego kariera mnie nie interesuje kazda pani na pewno się kocha w nim.pa!

  30.01.2020 18:23
 • Obserwatorka (gość)

  Can w "Rannym Ptaszku" zagrał bardzo dobrze. Ma wielu wielu fanów to chyba o czymś znaczy. A poza tym jest jeszcze młody jego karier dopiero się zaczyna..

  30.01.2020 13:21
 • Gość (gość)

  Facet fajny w każdym wydaniu, mnie osobiście podoba się się w krótkich włosach , czy znakomity aktor mam duże wątpliwości musi jeszcze poczekać.

  30.01.2020 08:07
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×