"Wymarzona miłość". Can Yaman tańczy tango z mamą! Tak przygotowuje się do roli w nowym serialu?

Can Yaman opublikował filmik, na którym tańczy tango z mamą. Wszystko wskazuje że Can z "Wymarzonej miłości" w ten sposób przygotowuje się do nowej roli. Co z nowym serialem Cana Yamana?

Multimedia

Can Yaman tańczy tango z mamą

Panująca na świecie epidemia koronawirusa pokrzyżowała zawodowe plany niemal wszystkich aktorów. O wyjątkowym pechu można mówić w przypadku Cana Yamana, który po nowym roku, po krótkiej służbie w wojsku miał rozpocząć pracę nad nowym serialem. Niestety produkcja została anulowana.

Co z nowym serialem Cana Yamana? Czy przez epidemię turecki aktor straci kolejną rolę?Zobacz więcej

Uwielbiany przez miliony na całym świecie Can z "Wymarzonej miłości" nie musiał długo czekać na kolejną ofertę. Yaman ma pojawić się w nowej komedii romantycznej, a jego serialową partnerką będzie Özge Gürel, z którą grał w "Pełni" (oryg. "Dolunay"). Niestety aktorzy nie dotarli na plan zdjęciowy przez szerzącą się epidemię koronawirusa.

Jak się jednak okazuje, prace nad wieloma produkcjami wciąż trwają. Pisane są scenariusze, aktorzy przygotowują się do swoich ról. Can Yaman opublikował właśnie urocze wideo, na którym tańczy tango z mamą. Jak się okazuje, w ten sposób właśnie przygotowuje się do nowego serialowego wcielenia.

Tureckie seriale online. Które produkcje znad Bosforu można obejrzeć na vod?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • CanSan (gość)

  Powyższy filmik 🎥🎞📽 jaki został zamieszczony w tym artykule obecnie na dzień dzisiejszy ma już ponad 1 200 000 tyś. wyświetleń i ponad 13 tyś. komentarzy... Can Yaman 🤴🦁 publikując go 17.04. na swoim instagramie pokazał jak spędza czas w dobie koronowirusa... On 🤴🦁 ten przymusowy czas kwarantanny wykorzystuje między innymi na naukę języka hiszpańskiego (obiecał fanom podczas pobytu w Hiszpanii 🇪🇦 i słowa dotrzymuje) i na naukę bardzo trudnego tańca jakim bez wątpienia jest tango argentyńskie 🇦🇷🕺💃 ... charakteryzujące się improwizacją i opierające się na ekspresji i emocjach pomiędzy partnerami... wyrażające smutek... dramatyzm momentami przeplatany radością 😥😭😀🤗 którego ludzie uczą się przez wiele lat i jest to długi i pracochłonny proces... jak widać na tym video 📼📹 Can Yaman 🤴🦁 lubi stawiać sobie trudne wyzwania... lubi się uczyć... czego się nie wstydzi i dzieli się z całym Światem 🌍 jak ze swoją Wspaniałą... Cudowną Mamą, która Mu 🤴🦁 pomaga stawiać pierwsze podstawowe kroki w tym bardzo trudnym tańcu 🕺💃 uczy się tańczyć ... za co na Instagramie, ale też i na Twitterze i na Facebooku otrzymał wiele braw 🤴🦁👏👏👏 i pozytywnych komentarzy od wielkiej rzeszy osób z zagranicy 🌍🌎🌏... między innymi z takich krajów jak z Argentyny 🇦🇷 i z Urugwaju 🇺🇾 z których pochodzi tango🕺💃... jak i od przychylnych mu rodaków w kraju w którym się urodził Turcji 🇹🇷... 29.04. Can Yaman 🤴🦁 umieścił na swoim insta. jeszcze jeden filmik ze swoim tangiem w którym towarzyszu Mu Jego Piękna Mama 🕺💃 ... który ma już ponad 1 800 000 tyś. wyświetleń i ponad 15 tyś. komentarzy... pod którym napisał, że jest szczęśliwy🤴🦁❤... że może dzielić z Mamą tak cenne chwile... że nie wie jak Jej dziękować za Jej drogocenną pomoc w nauce tego tańca ... bo po prostu nie ma takich słów żeby to wyrazić (bardzo dobry z Niego syn widać jak dumny jest ze swojej Mamy)... i że nie może się doczekać kiedy będzie w tym tańcu coraz lepszy... a czy ??? ta nauka tanga 🕺💃 była przygotowywaniem się do nowego serialowego wcielenia to już nie długo się okaże... ponoć 20.05. ma się odbyć sesja zdjęciowa do plakatu i do zwiastuna promującego nowy projekt Cana Yamana🤴🦁 a 28.05. ekipa wkracza na plan zdjęciowy do serialu Bay Yanliş... NA KTÓRY CZEKAM Z WIELKĄ CIEKAWOŚCIĄ 🤔 🙋‍♀️

  13.05.2020 21:05
 • CanSan (gość)

  Powyższy filmik 🎥🎞📽 jaki został zamieszczony w tym artykule obecnie na dzień dzisiejszy ma już ponad 1 200 000 tyś. wyświetleń i ponad 13 tyś. komentarzy... Can Yaman 🤴🦁 publikując go 17.04. na swoim instagramie pokazał jak spędza czas w dobie koronowirusa... On 🤴🦁 ten przymusowy czas kwarantanny wykorzystuje między innymi na naukę języka hiszpańskiego (obiecał fanom podczas pobytu w Hiszpanii 🇪🇦 i słowa dotrzymuje) i na naukę bardzo trudnego tańca jakim bez wątpienia jest tango argentyńskie 🇦🇷🕺💃 ... charakteryzujące się improwizacją i opierające się na ekspresji i emocjach pomiędzy partnerami... wyrażające smutek... dramatyzm momentami przeplatany radością 😥😭😀🤗 którego ludzie uczą się przez wiele lat i jest to długi i pracochłonny proces... jak widać na tym video 📼📹 Can Yaman 🤴🦁 lubi stawiać sobie trudne wyzwania... lubi się uczyć... czego się nie wstydzi i dzieli się z całym Światem 🌍 jak ze swoją Wspaniałą... Cudowną Mamą, która Mu 🤴🦁 pomaga stawiać pierwsze podstawowe kroki w tym bardzo trudnym tańcu 🕺💃 uczy się go ... za co na Instagramie, ale też i na Twitterze i na Facebooku otrzymał wiele braw 🤴🦁👏👏👏 i pozytywnych komentarzy od wielkiej rzeszy osób z zagranicy 🌍🌎🌏... między innymi z takich krajów jak z Argentyny 🇦🇷 i z Urugwaju 🇺🇾 z których pochodzi tango🕺💃... jak i od przychylnych mu rodaków w kraju w którym się urodził Turcji 🇹🇷... 29.04. Can Yaman 🤴🦁 umieścił na swoim insta. jeszcze jeden filmik ze swoim tangiem w którym towarzyszu Mu Jego Piękna Mama 🕺💃 ... który ma już ponad 1 800 000 tyś. wyświetleń i ponad 15 tyś. komentarzy... pod którym napisał, że jest szczęśliwy🤴🦁❤... że może dzielić z Mamą tak cenne chwile... że nie wie jak Jej dziękować za Jej drogocenną pomoc w nauce tego tańca ... bo po prostu nie ma takich słów żeby to wyrazić (bardzo dobry z Niego syn widać jak dumny jest ze swojej Mamy)... i że nie może się doczekać kiedy będzie w tym tańcu coraz lepszy... a czy ??? ta nauka tanga 🕺💃 była przygotowywaniem się do nowego serialowego wcielenia to już nie długo się okaże... ponoć 20.05. ma się odbyć sesja zdjęciowa do plakatu i do zwiastuna promującego nowy projekt Cana Yamana🤴🦁 a 28.05. ekipa wkracza na plan zdjęciowy do serialu Bay Yanliş... NA KTÓRY CZEKAM Z WIELKĄ CIEKAWOŚCIĄ 🤔 🙋‍♀️

  13.05.2020 21:02
 • CanSan (gość)

  Powyższy filmik 🎥🎞📽 jaki został zamieszczony w tym artykule obecnie na dzień dzisiejszy ma już ponad 1 200 000 tyś. wyświetleń i ponad 13 tyś. komentarzy... Can Yaman 🤴🦁 publikując go 17.04. na swoim instagramie pokazał jak spędza czas w dobie koronowirusa... On 🤴🦁 ten przymusowy czas kwarantanny wykorzystuje między innymi na naukę języka hiszpańskiego (obiecał fanom podczas pobytu w Hiszpanii 🇪🇦 i słowa dotrzymuje) i na naukę bardzo trudnego tańca jakim bez wątpienia jest tango argentyńskie 🇦🇷🕺💃 ... charakteryzujące się improwizacją i opierające się na ekspresji i emocjach pomiędzy partnerami... wyrażające smutek... dramatyzm momentami przeplatany radością 😥😭😀🤗 którego ludzie uczą się przez wiele lat i jest to długi i pracochłonny proces... jak widać na tym video 📼📹 Can Yaman 🤴🦁 lubi stawiać sobie trudne wyzwania... lubi się uczyć... czego się nie wstydzi i dzieli się z całym Światem 🌍 jak ze swoją Wspaniałą... Cudowną Mamą, która Mu 🤴🦁 pomaga stawiać pierwsze podstawowe kroki w tym bardzo trudnym tańcu 🕺💃 ... za co na Instagramie, ale też i na Twitterze i na Facebooku otrzymał wiele braw 🤴🦁👏👏👏 i pozytywnych komentarzy od wielkiej rzeszy osób z zagranicy 🌍🌎🌏... między innymi z takich krajów jak z Argentyny 🇦🇷 i z Urugwaju 🇺🇾 z których pochodzi tango🕺💃... jak i od przychylnych mu rodaków w kraju w którym się urodził Turcji 🇹🇷... 29.04. Can Yaman 🤴🦁 umieścił na swoim insta. jeszcze jeden filmik ze swoim tangiem w którym towarzyszu Mu Jego Piękna Mama 🕺💃 ... który ma już ponad 1 800 000 tyś. wyświetleń i ponad 15 tyś. komentarzy... pod którym napisał, że jest szczęśliwy🤴🦁❤... że może dzielić z Mamą tak cenne chwile... że nie wie jak Jej dziękować za Jej drogocenną pomoc w nauce tego tańca ... bo po prostu nie ma takich słów żeby to wyrazić (bardzo dobry z Niego syn widać jak dumny jest ze swojej Mamy)... i że nie może się doczekać kiedy będzie w tym tańcu coraz lepszy... a czy ??? ta nauka tanga 🕺💃 była przygotowywaniem się do nowego serialowego wcielenia to już nie długo się okaże... ponoć 20.05. ma się odbyć sesja zdjęciowa do plakatu i do zwiastuna promującego nowy projekt Cana Yamana🤴🦁 a 28.05. ekipa wkracza na plan zdjęciowy do serialu Bay Yanliş... NA KTÓRY CZEKAM Z WIELKĄ CIEKAWOŚCIĄ 🤔 🙋‍♀️

  13.05.2020 20:53
 • Wymarzona miłość (gość)

  Jak można obrażać czyjeś matki i oceniać je po wyglądzie?

  03.05.2020 12:40
 • gość (gość)

  To tango to jakaś masakra.Czy tam tak tańczą????oglądałam jakiś serial z Kiwancem i też tak tańczył.Paskudna ta jego matka,taka pyza a sporo zdjęć z nią,jakieś takie z podtekstem erotycznym???

  23.04.2020 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×